Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen csak azok a nők fognak jobbra húzni, akiknek pont az esete vagyok? Akik pont ilyen külsejű férfit képzeltek el párnak, mint én? Mivel annyi férfi közül válogathatnak ott a nők, mindegyik a csodálatos herceget keresi?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Öhm... Nem akarom letörni a lelkesedésed, de a match sem feltétlenül jelent sikert. Én is használtam a Tindert és voltak jó páran olyanok, akik match után sem válaszoltak az első üzenetre.


Meg amúgy sokféle nő van ott. Valaki azt állítja nagyon kreatívnak kell lenni, hogy felkeltsd az érdeklődésüket, mert rengeteg üzenetet kapnak. Nekem nem volt ilyen előre megírt sablon üzenetem, írtam mindig ami eszembe jutott, mondjuk a profiljáról vagy valami. De volt olyan, hogy nem tudtam épp mit írni, ráírtam annyit, hogy "Szia", erre is simán válaszoltak egy sziával és utána ilyen "alap" kérdezgetésből beindult egy jó beszélgetés. Meg volt olyan is, hogy a szerintem "király" első üzenetemet válaszra se méltatta a lány.. :D


Szóval totál változó, nincs garantált siker, sem tuti tipp mit csinálj. Igazából baromi nagy szerencse kell hozzá, hogy megtaláld a társad Tinderen. De nem lehetetlen azért, vannak ott jó fej lányok. :)


26F

2020. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű nem?
2020. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent, hogy szimpatikus vagy. Aztán lehet, két mondat után már nem.
2020. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Senki nem fog jobbra húzni:)
2020. szept. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!