Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszem egy férfinak, ha mások is vannak ott?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Veled foglalkozik a legtöbbet, ehhez aztán 300 iq kell...
2020. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Jaaaaj már hányezredik ilyen kérdés ez?? Onnan bakker, hogy néz, ilyen pofon egyszerű. Én is azt nézem csak, aki tetszik, az vonzza a tekintetem, mert gyönyörködöm benne, vagy kifejezetten akarom, hogy észrevegye h tetszik, fel akarom venni vele a szemkontaktot. Komolyan hihetetlen, én nő vagyok, de látom ha egy férfinek tetszem, azért nem kell ehhez egyetemet végezni. Látszik ahogy rám néz. Nem úgy néz, mint az apám, vagy a bátyám, vagy az akinek nem tetszem. Ennyi. Az a legeslegelső és legalapvetőbb jel. Mi mást csinálna.
2020. szept. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem írtam ki kérdést...
2020. szept. 7. 10:21
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Oké, de rajtad kívül páran már igen, ott vannak a válaszok, ha már annyira kislány vagy, hogy magadtól nem jössz rá, ha tetszel valakinek.
2020. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem olvastam, kislány, de nem is találtam, kösz a kioktatást bunkó... Egyébként meg ha ott apám, lehet nem úgy viselkedik...
2020. szept. 7. 10:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagy pont, hogy próbálja leplezni és direkt a többiekkel foglalkozik és nem veled. Magyarán attól függ milyen típus, ha extrovertált könnyebben észreveszed, ha introvertált, akkor nem fogod tudni, de ha mindkét típusnak van barátnője, felesége, magyarán nem független, akkor egyiknél se fogod tudni.
2020. szept. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Akkor is észre lehet venni, ha bármilyen okból nem mutathatja ki. Nős férfi se bírja ki, hogy ne nézzen, ha nagyon tetszel neki. És ha csak egy pillanatra kapod el a tekintetét, akkor is látszik azon, AHOGY néz.
2020. szept. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De akkor meg tedd fel részletesebben a kérdést, ki az illető, mik a körülmények.
2020. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Például csorog s nyála, amikor rád néz...
2020. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyála nem csorgott, csak elpirult meg bámult...
2020. szept. 12. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!