Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e a férfinak, nagyon félénk vagy szórakozik. Célravezető, ha ingorálom?

Figyelt kérdés

Tettem direkt lépéseket is felé, hogy éreztessem szimpatikus számomra, és szívesen ismerkednék vele, viszont a kapcsolatfelvétel nagyon nehézkes ennek ellenére is. Sajnos én is kicsit zárkózottabb vagyok és nehezen nyitok, eddig úgy jött le, hogy nagyon tetszem az illetőnek, de az is lehet, hogy csak félreértelmezem a jeleket.


Amennyiben a továbbiakban semleges emberként tekintek rá, nem flörtölök vele, tehát ignorálom, megkaphatom a választ? Fog lépni, ha nagyon érdeklem vagy csak még jobban elbizonytalanítom?


Az az érdekes az egészben, hogy egyébként a jó vágású férfiról van szó, a múltjáról annyit tudok, hogy sokat csalódott a nőkben és biztosan nincs barátnője.


én 26N , 32 F



2019. nov. 29. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kérdezz rá nyíltan, felesleges az ilyen hülye játszmázás. Az éreztetés, jelek, utalgatás semmire sem jó. Abból nem fog érteni, ha fél kapcsolatba lépni.
2019. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Ingoráld! Abból baj nem lehet.
2019. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez abból adódik, hogy például sokan szórakoztak vele. Küldték a jeleket,majd amikor megérintette az aktuális lányt, teljes hangerőből ráordított, hogy "hagyj békén".
2019. nov. 30. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi ebben a “hülye játszmázás”? Ha flörtölnék valakivel és azt kapnám, hogy nem kifejezetten érdeklem őt, akkor érthető, hogy abbahagyom.

A férfi, aki elbizonytalanító jeleket küld, mintha az nem játszmázna ebben a történetben....

2019. nov. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne ignoráld szerintem, az elég bunkóság. De nem is kell foglalkozni vele már, tettél lépéseket, amikre nem reagált, innentől ez ennyi volt. Tehát a flörtöt lezárni és keresni sem kell többé. Ha többet akart volna már eddig is lépett volna, hiába félénk vagy visszahúzódó. Tovább kell lépni, nagy tragédia azért nem történt.
2019. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, mert sokféle oka és sokféle kimenetele lehet az ilyen történetnek.

Lehet, hogy tényleg csak több biztatásra vágyik. Nekem volt már ilyen, hogy egy nagyon félénk férfit addig biztattam, amíg össze nem jöttünk. Örülök, hogy nem adtam fel, mert évekig tartó, nagyon jó kapcsolat lett belőle.

De olyan is volt már, hogy a pasit egész egyszerűen nem lehetett kirobbantani a bezárkózásából és ez nagyon-nagyon frusztráló volt.

Szóval én ésszerű keretek közt még azért próbálkoznék a helyedben, de ha már kellemetlennek érzed, akkor hagyd a fenébe.

2019. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ignoralod ennyire se fog erdeklodni. Legyel vele normalis, ne nyomulj, ne ignorald, nr szineszkedj. Ha akar vakamit majd lep.
2019. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!