Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom, ha tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, ha tetszem egy férfinak?

Figyelt kérdés
Milyen jelekböl. Férfiak ti mit csináltok ,ha az adott nő közelében vagytok?
2017. aug. 20. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jelezgetek, meg kéretem magam, mint egy ócska riibanc, hanem elhívom randira.
2017. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok no tetszik de mivel van baratnom nem foglalkozok a dologgal, nem adom jelet.


Amikor nem volt es tetszett valaki es meg is akartam ismerni akkor elhivtam valahova, azert hogy ismerkedjunk meg.


Ez nem magia.

2017. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elkezd beszélgetni veled kérdezget érdeklődik
2017. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl bonyolult számomra (biztos a visszahúzódó természetem miatt). Én sohasem tudtam rájönni. Ha nem nyilvánítja ki szóban vagy cselekedetben nyíltan, abszolút nem tudom azt észre venni. Hányszor volt olyan, hogy a nézését (meg a járását... :D), a mozdulatait, az utalgatásait féreértettem. Így azóta felőlem tüzijátékot is rendezhet az ablakom alatt, akkor se fogom elhinni! Csak ha szóban közöli velem, akkor hiszem el (vagy lehet még akkor se :(.
2017. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
közli:D
2017. aug. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!