Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megéri Tinderen kiírni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri Tinderen kiírni a magasságom? A matcheim nőnek tőle, de tényleg kell ez nekem?

Figyelt kérdés

195 cm vagyok és mellette helyesebb arcú (bár nem iszonyat szuper jóképű), vékony-átlagos alkatú (90 kg), már egy ideje járok edzőterembe.


Ha nem írom ki a magasságom, akkor olyan napi átlag 2 matchem van, amiből átlag 1 számomra is vonzó lány. Ha kiírom a profilba a magasságom, akkor olyan napi 4-5 matchem van hasonló arányokkal. De ezen gondolkozom, hogy jó-e az, ha olyan lánnyal ismerkedem, aki amúgy balra húzott volna, ha nem látja a magasságom? Egyébként a képeimen látszik, hogy nem vagyok alacsony, de azért találkozáskor mindig meglepődnek a való életben.


Kicsit jobban érzem magam, ha nincs kiírva és úgy matchelek valakivel, de bevallom az egómnak pedig jó érzés, ha ki van írva és több a matchem. Szerinted?


2020. szept. 7. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem honnan tudjuk, hogy neked mi a jó?
2020. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Én nőként azért írtam ki, mivel minden második férfi első körös kérdései közt benne volt. Egyébként elég kevesen vannak szerintem, akik csak a magasságod miatt húznak jobbra.
2020. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Lehet nem árt, én azért írtam ki, mert magas nő vagyok

31N

2020. szept. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Noren1989 ***** válasza:
4%
Csak a kolbi, az szàmít.
2020. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Hulyeseg, ez langaleta magassag, extra kategoria. Nok az atlagosan magas ferfiakra buknak. En szeretem a nyakiglab pasikat, de nem igaz, hogy ez volna a hivoszo.
2020. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, ha van fenn egész alakos képed, a testarányaidból látszik, hogy nagyon magas vagy.
2020. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ, hogy mit szeretnél. Szerintem randizz mindenkivel, aztán válaszd ki, hogy ki jön be igazán. Aki csak kicsit, az még mindig ott lehet tartaléknak.


(Azért nevetséges, hogy amikor valaki a saját bőrén tapasztalja meg, hogy egy itteni női dogma kamu, még akkor is megpróbálják páran bemesélni neki, hogy nem úgy van az.)

2020. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Napi 4-5 match, aha
2020. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Hazudozz, azt szeretik, mivel a filterek/megnyújtott csempék,nemírokvisszamertköcsögvagyok stílus után te is megteheted. 1 éjszakára add elő a braddpittet, te szrtad a spanyol viaszt, azt kész. Többre úgysem jók. Ha meg hisztizik 2 pofonnal kikíséred utána, azt mehet az ombudsmanhoz, hogy kva voltam, kivágott, "védj meg". Nem fogja...
2020. szept. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én ott ragadtam le, hogy a képeiden látszik, hogy nem vagy alacsony. Netán BMW-nek támaszkodsz? Akkor érthető a napi 4-5 match...
2020. szept. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!