Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők, akik külsőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik külsőleg playboy nyuszisak (hosszú haj, hatalmas mell, gyönyörű arc), de mellette nagyon hűségesek, konyhatündérek és imádnak olvasni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Persze. A mesékben.
2020. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Vannak.
2020. szept. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Zimány Linda a modellkedése mellett jogász, tehát tanult nő.


Voksán Virág is mesélte, hogy szeret olvasni, idegen nyelven.

2020. szept. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Igen, de ők elszeparálva élnek egy külön bolygón. A milliárdosok egy szűk klubján kívül senki nem látogathatja őket. Kelemen Anna mesélte egyszer, mert ő is járt ott, de inkább hazajött.
2020. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Nekem mondták többször hogy olyan az alakom mint egy Playboy nyuszinak, és hogy modell lehetnék, számít?

Ettől még mindig kénytelen vagyok dolgozni, főzni, tanulni, nem lettem felsőbbrendű lény, nem értem miért ne létezne normális nő, aki csinos is?!

Kiskorom óta főzök, takarítok, háztartást vezetek. Hűséges vagyok, 7 éve párkapcsolatban, minden nap főzök a páromnak. Olvasni nem szeretek, mert fáraszt, inkább hangoskönyveket hallgatok, vagy podcastokat. Remélem elégedettek vagytok.

2020. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó :


"Kénytelen vagyok dolgozni"


:))))))))))))))))))))

2020. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Igen. És a jóképű, magabiztos, milliárdos (vagy minimum százmilliomos) pasiknak, vagy iszonyú jó esetben a havi egymilliót kereső, helyes és normális informatikusoknak/mérnököknek tartogatják magukat.
2020. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

5-öst lepontoztátok mert tisztában van magával? :D

Na akkor képzeljétek, nekem is szép arcom van, nagy mellem, kerek fenekem, vékony combom és derekam. Főiskolai végzettségem van, igaz nem diploma. Rendszeresen sportolok, kifejezetten jól főzök és szeretek is, minden nap olvasok, és soha nem csalnám meg a férjemet, ez az egy, amiben biztos vagyok és voltam mindig is. Nincs az az ok, amiért megtenném, és ez az egy, amit nem hiszem, hogy valaha meg tudnék bocsátani neki, ha ő tenné meg. Ja és a férjem nem mérnök vagy mittudomén mi, érettségije van és villanyszerelő. Szevasztok! ;)

27N

2020. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
Én is szép vagyok,imádok olvasni,főzni nem tudok,de ha muszaj lesz megtanulok.Kapcsolarban hűséges vagyok,amúgy nem vagyok egy szent.A párom tud főzni,szeret is,majd megtanít.
2020. szept. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Akkor 8-as nyilván elég fiatalon jöttetek össze, úgyszólván “megálltál az első kifőzdénél”. Ezt nem gonoszkodásból írom. Én is jónéven vettem volna hogyha már vállalható vagyok akkor akire nyomulok ne nézze meg a környék ezernyi hapsiját mert akkora merítésből naná hogy talál jobbat vagy jobbnak tűnőt. A hűség pedig jobb helyeken alap, pláne házasságban.
2020. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!