Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért van sok 30 körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért van sok 30 körüli egyedülálló nő, mert a férfiak csak gyönyörű nőkkel hajlandóak kezdeni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen nőt ismerek. Csinosak, adnak magukra, értelmiségiek mégis egyedül vannak és nem azért mert nagy elvárásaik lennének. Az egyik nő ismerősöm kifejezetten csinos, tavaly ment férjhez egy alacsony, kövérkés fickóhoz, akinek állítólag jó a humora, kedves stb.

Vajon azért vannak a többiek egyedül, mert ugyan szépek, de nem elég gyönyörűek a férfiaknak? Vagy mert már túl "öregek"? Nem elég könnyűvérűek? Mi lehet a gond?



2020. júl. 12. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

"Csinosak, adnak magukra, értelmiségiek mégis egyedül vannak és nem azért mert nagy elvárásaik lennének."


Pedig de, általában erről van szó. Férfi és nő ismerőseimtől is hallom, hogy milyen indokokkal dobálják ki a másik nem tagjait. Háát, nőknél azért elég cifra a helyzet.

2020. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Én csúnya nő vagyok, mégis van pasim.
2020. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Fordítva van, a nők csak jóképű férfiakkal hajlandóak kezdeni.
2020. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Szingli Domináns nő írhat nekem.
2020. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%

1.: Hiába ápolt, csinos, művelt, diplomás, akár pénzes a nő, ha a férfi választhat fiatalabbat is, aki nem akar 1-2 éven belül babát gyűrű, meg nem vágja a pasi fejéhez, hogy viselkedjen felnőttként, és ne motorozzon, meg vegyen autót TAXI-zás helyett.

2.: Mert ezek a nők a Rájengoszlingot várják a nagy fehér BMW-n. Az meg nem jön.

2020. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

"Hiába ápolt, csinos, művelt, diplomás, akár pénzes a nő, ha a férfi választhat fiatalabbat is"


Persze, hatalmas túlkínálat van 20-on éves csinos lányokból, az összes 30-as, 40-esnek jut. Egy átlag 40 feletti örülhet, ha egy átlagos 30-ast talál, nemhogy ápolt, csinos, művelt diplomásat.

2020. júl. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Lehet én vagyok rossz környéken, vagy ez egy kisvárosi szokás, de a szép, csinos, okos nők itt már 22 évesen férjhez mennek.
2020. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
5# a nők 90%-ára igaz.
2020. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem 30 felett érdekesek-érettebbek élethez a nők...bár válogatósak, mint az 5 évesek a cukrászdában sok esetben.
2020. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
26%

Ebben a korban a nők jellemzően totál kiárazzák magukat a társkeresési piacról. Értem ez alatt azt, hogy mindenáron olyan pasikhoz ragaszkodnak, akik nem kérnek belőlük, mert jobbat, szebbet és főleg fiatalabbat is megkaphatnak. A vonzó férfiaknak van választásuk (a többi férfival ellentétben) és ők kerülik ezt a korosztályt, mivel a nőknek egyre sürgősebb lesz a gyerekvállalás kérdése és ha valamit utálnak a férfiak, akkor az, ha belesürgetik ebbe a kérdésbe.


"Az egyik nő ismerősöm kifejezetten csinos, tavaly ment férjhez egy alacsony, kövérkés fickóhoz, akinek állítólag jó a humora, kedves stb."


Valószínűleg ő a kevés nők egyike, aki reálisan felmérte a lehetőségeit. Vonzó férfiből nagyon kevés van, ezért értelemszerűen nagyon kevés nőnek jut ilyen férfi. A többi nőnek be kell érnie egy átlagos férfival, ha nem akar egyedül maradni.

2020. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!