Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők, akik külsőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik külsőleg playboy nyuszisak (hosszú haj, hatalmas mell, gyönyörű arc), de mellette nagyon hűségesek, konyhatündérek és imádnak olvasni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 11:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

#10

3 éve jöttünk össze, 2 éve vagyunk házasok.

Előtte 2 komoly kapcsolatom volt, az első másfél évig, aztán a második 5 évig tartott. Ezekben sem léptem volna félre soha, egyszerűen nem az én műfajom.

Emellett volt egy-két próbálkozásom is, szóval akivel megpróbáltuk, de hamar kiderült, hogy hosszútávon nem fog működni, ezért hamar vége is lett.

A férjemnek is voltak előttem kapcsolatai, 33 éves.

Nem nagyképűségből írtam, amit írtam, hanem a kérdésre válaszoltam.

Nem gondolom magam különlegesnek, mert nem csalom meg a férjem, mivel igen, a hűség alap, nem csak a házasságban, hanem bármilyen kapcsolatban. A kérdező kérdőjelezte ezt meg.

2020. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy a playboy nyuszis kinézet az etalon? Mert ezen a kategórián kívül még számos gyönyörű nő létezik, akiknek mondjuk nincs hatalmas műmelle, és szőke póthaja, de ettől függetlenül igazi bombázók. Egy értelmesebb és hűségesebb nő aki szeret olvasni lehet gyönyörű nő, de általában ezek nem úgy néznek ki mint egy playboy csaj.. és nem azért, mert nem nézhetnének ki úgy, hanem van ízlésük, tudják hol a határ és nem akarnak egy szex babára hasonlítani
2020. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Jah playboy nyuszi én sem vagyok, se műmell, se műhaj se semmi. :D műkörmöm is csak az esküvőn volt, meg egyszer régebben kipróbáltam, de soha többet, mert amúgy lovagolok, és az első kantározásnál le is törött az egyik ujjamról, meg hát elég hülyén nézett ki a vasvilla a műkörmök között. :D na mindegy, szóval nem nekem való az sem. Műszempillám sincs.

8as voltam.

2020. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
77%

Előbb elhiszem róla hogy okos : (bizonyítottan intelligens nő)

[link]


mint róla:

[link]


-Nem beszélve arról hogy nem csak intelliencia, hanem szépség terén is klasszisokkal jobb az első..(szerintem)

2020. szept. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

Vannak... Egy bizonyos rétegnek fenntartva.

Szomszédom ilyen bomba testű (nem vékony, de nem is duci, hanem olyan igazi nőies, órási mellekek, szép idomokkal), tényleg kiemelkedően szép arcú, hosszú fekete hajú szépség. Ami durva, minden eredeti rajta... Mindig úgy öltözködik, mint aki most jött le a kifutóról, mindig szép a haja, a sminkje, exklúzív parfümök stb... És ő tényleg nem az üresfejű réteg. Agyon van iskolázva, ami nem csak papír, tényleg minden témában ott van, el lehet vele beszélgetni a politikáról, űrkutatásról, irodalomról, történelemről... Mellette nagyon kedves és házias. Szóval nem IQ-nuku, mégsem állt le soha akárkivel, sokan udvaroltak neki... Rendes srácok... De pár hónapja jár hozzá egy ilyen elég alvilági férfi... Hamarosan költözik is hozzá a szomszédom... 30 éves amúgy. És tisztában van önmagával és látod kivárta, aki megfelelő neki... Egzisztenciálisan, amit nyújtani tud... Humorban... Nem ismerem a férfit, de pár interjút már olvastam vele és abból látszik, hogy jó humorú, a nőkkel gáláns. Autót is nyitja neki, ha jön érte vagy hozza haza... Szóval megkérik a saját árukat, akik ilyen nagyon magas kategóriás nők...

2020. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy vannak, csak ők nem téged akarnak.
2020. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Ha van is, miért érdekel? Elég minimális az esély, hogy egy ilyennel összefuss és megismerkedj, másrészt nyilván nagy elvárásaik vannak, és megtehetik, hogy válogassanak, nem fognak akárkivel leállni, feltéve ha nem vagy te is ugyanez a kategória pasiban.
2020. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!