Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek húznak jobbra és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek húznak jobbra és utána minek adják meg a facebook elérhetőségüket,ha a randira hívásomat,meg elutasítják a csajok?

Figyelt kérdés

Tinderen több olyan csajba is belefutottam,hogy jobbra húznak,beszélgetek velük egy ideig,után elkérem a facebook elérhetőségüket,amit meg is adnak.

Ezután facebbokon beszélgetek velük pár napot,próbálok minél szélesebb témakörben kérdéseket feltenni.

Ha alkalmasnak látom,akkor megmondom nekik,hogy szívesen találkoznék velük személyesen is.

Utána ők folyton azzal jönnek,hogy mostanában nagyon elfoglaltak,alig van idejük blablabla

Akkor mi a francért vannak társkeresőn,ha sosincs idejük?

Mi az amit rosszul csinálhatok?

Próbálom hogy se túl korán se túl későn elhívni őket randira,mégis jönnek a kamu kifogásokkal.



2020. szept. 8. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Tinderen nincs értelmes nő, egy sem. Amúgy nekem vagy 30 szor volt ez, hetekig jól elbeszélgettünk, mindig a csaj írt rám, hogy vagyok, beszélgessünk. Aztán mikor el akartam hívni, akkor hitegettek, majd meglátjuk, stb. Egy sem jütt el. A legtöbb nő beteg lelkileg, aki társkeresőzik. 100 ból 1 ha normális, azt meg kicsi az esélyed, h kifogod.
2020. szept. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
csak arra kellesz nekik, hogy érezzék az epekedést. aztán megdugatják magukat egy kigyúrt gazdag pasival
2020. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Mert magányosak, vagy szexre kell....
2020. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Ugye ezeknek a nőknek 10 másik pasi is írkál, vagy ha jobb a nő, akkor még több. Válogatnak mint anyám tyúkja a kendermagban és csak a legjobb kell.
2020. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor persze nem jönnek női válaszok, pedig én is kíváncsi lennék, vajon mit mondanának a nők. Mondjuk valószínűleg úgyis azt hoznák ki a dologból, hogy mindig mindent te csinálsz rosszul. Szerintem ha valaki tényleg randizni akar veled, akkor tök mindegy, hogy 1 vagy 4 nap múlva hívod el, mert el fog menni. Úgy gondolom, ebben az esetben az lehet a probléma, hogy csak unaloműzőnek vannak fenn, esetleg az egójukat akarják fényesíteni, vagy tényleg csak dugni akarnak, viszont te ahhoz nem vagy elég jó (vagy külsőleg, vagy anyagilag stb.). Igazából én sem értem ezt a fajta logikát, sajnos máshol is ugyanígy eljátsszák az ilyesmit, nekem is volt hasonló tapasztalatom. Jól elbeszélgettünk, aztán vagy leléptek, amikor felvetettem a randit, vagy előálltak valami kifogással, vagy folyamatosan csak ígérgették, hogy majd találkozunk. Az ilyenek szar alakok, annyit tudsz tenni, hogy tovább lépsz, és megpróbálsz egy normális nőt keresni. A nők viselkedésében meg ne keress logikát, gyakorlatilag bármit megtehetnek. Egyrészt azért, mert a társadalom még mindig többet elnéz nekik, mint a férfiaknak, másrészt azért, mert nekik csak ölbe tett kézzel kell ülniük, nekünk kell versengenünk értük.
2020. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
5. Nagyon adom amit írtál, ment a zöld. Tényleg így van minden. Szinte bármit megtehetnek következmények nélkül és szinte mindig nekik hisz a társadalom vagy a pártatlan környezetük. Válogass, mert nő vagy és ne állj meg a 10 emeletes ház 9. szintjén sem, akkor sem ha te csak 6 os nő vagy. Ezt hallani folyton mindenhol. Ha megcsalod a párod, annak csak ő lehet az oka, mert nem adott meg neked mindent (nem volt 1 órás menet multiorgazmussal, nem tett le sok száz ezres bért az asztalra), és jól tetted. Stb. A nőké a 21. század.
2020. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%

Sokszor jártam én is így.

Úgy érzem én is, mintha a nem létező álomférfira várna mindenki. Az meg nemjön, szóval kell chatelni is kicsit, úgy meg szerintem nehéz megtalálni, ha egyszerre 40-50 emberrel chatel. Meg se tudja ismerni őket rendesen. Ezért kb arról szól, hogy ki tudja jobban szórakoztatni, mint vmi bazári majom verseny.

Az én válaszom az volt erre a jelensége, hogy töröltem pár hét után, hiába voltak matchek, és értelmes, jó beszélgetések.. Bízom benne, hogy majd személyesen sikerülni fog idővel :)

2020. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
#6: Az igazi gond az, hogy nagyon nehéz olyat találni, akivel minden stimmel. Csak itt is sok lánnyal beszélgettem, az egyik rosszabb volt, mint a másik. Akadt közöttük vallási fanatikus, de olyan is, aki betegesen rettegett mindenféle testi kontaktustól. Sok olyan volt, aki olyanokat írt nekem, hogy jó velem beszélgetni, végre egy normális ember stb., aztán következő levél már nem jött. Olyan is volt, akivel szintén itt beszélgettünk, utána áttértünk fb-ra, elmondtam neki, hogy szeretnék vele találkozni, de mindig csak hitegetett, hogy most még a vizsgáira készül, most éppen állást keres, most dolgozik, de ő is nagyon szeretne velem találkozni. Legutóbb egy olyanba futottam bele, aki roppant műveltnek és intelligensnek tartotta magát, aztán amikor felvetette, hogy beszélgethetnénk máshol is, és megadtam a fb-omat, nyomtalanul lelépett. Még arra sem volt képes, hogy ideröffentsen valamit. Volt olyan - szintén itt -, aki azzal rázott le, hogy azért nem akar találkozni velem, mert már túl sokat tudok róla. Gyakorlatilag tényleg bármit megtehetnek, bezzeg a férfiaktól elvárják a bátorságot, a gerincességet, az őszinteséget. És ha a fejükre olvasnád, hogy hogyan viselkedtek, akkor még ők lennének felháborodva. Ha ők sírnak, hogy 1-2 rossz élményük volt a férfiakkal, akkor pátyolgatni kell őket, ha egy férfi leírja, hogy sorozatban 30, 50, akárhány kudarc érte őt, és hogy milyen sok rossz tapasztalata van a nőkkel, akkor lehurrogják, hogy nőgyűlölő, különben is mit sajnáltatja magát, biztosan benne van a hiba, hogy mindig mindent rosszul csinál. Ha egy nő 25 évesen szűz, akkor "legalább nem ment rajta végig a fél város", ha egy ugyanilyen idős férfi tapasztalatlan, akkor "lúzer", "pszichopata", "nyomi". A nők modern világban akarnak élni, de amikor szóba kerül, hogy ők is kezdeményezhetnének, akkor hirtelen "régimódiakká" válnak.
2020. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

Mert minden nő durva.

(bocs elütöttem egy betűt)

2020. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
8-as és 9-es adom, ez így van. Én is ahány nővel beszélgettem az elmúlt években és ahogy eltűnt nyomtalanul (előtte nap még oda voltak értem, meg talizni akartak, másnap ha írtam, hogy mi újság, csomó vissza sem írt), az rengeteg volt. Bezzeg ha ott az adonisz, azonnal vetik le a ruhát és nem agyalnak, hogy írjak-e neki vagy sem. de itt osztják az észt, közben meg a nők legjava a világ legnagyobb ösztönlényei.
2020. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!