Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek húznak jobbra és utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek húznak jobbra és utána minek adják meg a facebook elérhetőségüket,ha a randira hívásomat,meg elutasítják a csajok?

Figyelt kérdés

Tinderen több olyan csajba is belefutottam,hogy jobbra húznak,beszélgetek velük egy ideig,után elkérem a facebook elérhetőségüket,amit meg is adnak.

Ezután facebbokon beszélgetek velük pár napot,próbálok minél szélesebb témakörben kérdéseket feltenni.

Ha alkalmasnak látom,akkor megmondom nekik,hogy szívesen találkoznék velük személyesen is.

Utána ők folyton azzal jönnek,hogy mostanában nagyon elfoglaltak,alig van idejük blablabla

Akkor mi a francért vannak társkeresőn,ha sosincs idejük?

Mi az amit rosszul csinálhatok?

Próbálom hogy se túl korán se túl későn elhívni őket randira,mégis jönnek a kamu kifogásokkal.



2020. szept. 8. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%
ezért van ennyi válás, mert ösztönből akar a legtöbb nő kapcsolatot. (mert nagydumás alfa pasi, mert gazdag alfa a pasi, meg hihtetlenül jóképű a pasi), aztán mikor elszáll az a bizonyos rózsaszín, akkor rájönnek, hogy mennyire mellélőttek és azonnal válni, vagy szakítani akarnak.
2020. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem instára verbuválnak követőket. Biztosat szerintem sosem fogunk tudni, mert az ilyen csajok nem járnak ide véleményeket ütköztetni, max a számítástechnika rovatban sírnak hogy nem tudnak belépni a profiljukba, így bukják a követőket meg a szemránckrém szerződést.
2020. szept. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Az tuti h az instas csajok blnem ide jonnek sirni, h hogy pasizzak be...
2020. szept. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nos le leszek pontozva.

20-24 éves korom között többször is tindereztem, talán releváns az én véleményem is. Annak, hogy eltűntem egy-egy beszélgetésből több oka is lehetett. Vagy írt valamit a pasi, ami elbizonytalanított.

Vagy én tárulkoztam ki túlságosan, ekkor pedig szégyelltem magam. Volt, hogy jó volt beszélgetni de nem éreztem úgy, hogy személyesen is vágyom a társaságára. Előfordult, hogy egyszerűen túl erőszakosan hívtak randira és nehéz volt nemet mondani.


Viszont azoknak, akik itt szidják a nőket, meg jegyzem, hogy fordítva is 1001x futottam bele abba, hogy nem keresett többé, vagy eltűnt mindenhonnan az akivel biztos voltam legalább 1-2 randiban.

2020. szept. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
#14: És akkor mindenki csodálkozik, hogy gyávák az emberek, gyávák felvállalni önmagukat és a gyengeségeiket. Miért nem lehet őszintén elmondani, hogy "bocs, de ezért és ezért nem szeretnék veled találkozni", vagy hogy "ezért és ezért bizonytalanná váltam"? Szerintem egy beszélgetés során mire eljuttok idáig, már le tudod szűrni, hogy hogyan reagálna erre a másik. Nekem is nagyon szarul esett, amikor eltűntek emberek a beszélgetésekből, és nem értettem, hogy miért. Ha ez sorozatos, akkor tudod, mit lehet ezzel kiváltani? Frusztrációt, gyűlöletet, dühöt, elkeseredettséget. Szóval jót nem. Legalább annyi gerincesség legyen már az emberekben, hogy online vállalják magukat. Itt még csak a másik ember szemébe sem kell nézni, miért nem lehet őszintén megírni a dolgokat? Volt, hogy itt is beszélgettem lányokkal, és amikor megtudtam, hogy X. Y. tőlem x km-re lakik, akkor őszintén megírtam neki, hogy szívesen megismerkednék vele, de bennem felmerült a távolság kérdése, és szeretném vele megbeszélni, hogy hogyan tovább. Nincs ebben semmi bonyolult, csak leszoktak erről az emberek, utána meg csodálkoznak, hogy ők is ugyanezt kapják vissza.
2020. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15. Nem értem ezt az indulatot velem szemben. Válaszoltam egy kérdésre, amire tudtam és kész. Nem kell ezért az összes frusztrációdat rám ömlesztened. Tetszik vagy sem, a kapcsolatokat is meg kell tanulni létrehozni és fent tartani. Vannak és lesznek akik épp itt járnak ebben a folyamatban, vagy itt rekedtek meg. Nem kell ezt túl gondolni.
2020. szept. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%

Tetszik vagy sem, a kapcsolatokat is meg kell tanulni létrehozni és fent tartani.


Es mindezt a ferfinak kell letrehoznia es neki kell tepernie es ha osszejott, akkor nyalni kell a no fenekèt h fenntartsd a kapcsot. Amugy hiaba kerdeztek barmit a noktol. Megoldast nem adnak, mert nem tudjál ok sem. Egysueru oszton ez naluk es a pasitol varjak a megoldast. csak varnak a kèszre, a jóra es ha eljon az erzes, h na ez a oasi a csúcs, akkor csak sodrodnak au erzelmek áradataban. Ennyi a noi nem.

2020. szept. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#16: Na igen. Szóval a gyávaság legyen teljesen természetes és elfogadott dolog mindkét nem részéről, utána meg mindenki picsog, hogy milyen szar alakok veszik őt körül. Mindegy, a te dolgod, hogy hogyan éled az életed, csak akkor ne csodálkozz, ha te is gyávaságot és hazugságot kapsz vissza másoktól. Szerintem sokkal jobb és egyszerűbb lenne az élet, ha mindenki fel merné vállalni a gyengeségeit, legalább online, nem pedig mondjuk szó nélkül eltűnni egy beszélgetésből. Tudom, hogy ez az utóbbi megoldás jóval egyszerűbb, csak éppen lehet, hogy szarul esik a másiknak, akinek fogalma sincs arról, hogy mi történt. Éljen a gyávaság, veregessétek meg a vállatokat, mert csak szarabbá teszitek a világot.
2020. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!