Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítod el a testesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítod el a testesebb férfiakat ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 09:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is gáz amiket válaszként megjelöltél.


Egyszerűen nem jönnek be a "dagadt", testesebb férfiak. Ez ízlés/vonzalom kérdése.Nekem pl. a kicsit pocakosabbak se jönnek be, sőt, magamon is zavar ha van pár kg fölösleg.


Ez persze nem azt jelenti,hogy oltári nagyok az igényeim, csak egyszerűen nem vonzódom a túlsúlyos férfiakhoz.

Általában lomhábbak, izzadékonyabbak,kevésbé előnyösen áll Rajtuk a ruha.


Nem szeretnék senkit megbántani, vannak kivételek bizonyára, de én ezeket látom.


És igen, ha tud, akkor mozogjon, diétázzon és fogyjon le. Bár sokan genetikailag ilyenek, a szülőkkel, nagyszülőkkel együtt.

2020. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
100 kiló alatt nincs se férfi, se disznó!
2020. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

megnyugtatlak a vékonyakat is koptatják.


Persze Én ha férfiként utasítanám el mert mondjuk kockás a hasa vagy XY, akkor én vagyok az undorító disznó...

2020. szept. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
13 nálad sem a vékonysággal van a baj
2020. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Biztos nő vagy? Nem valami testes pasi, akit vérig sértett az elutasítás? Nekem nagyon olyan szagú kérdés.
2020. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért utasítanám el a testesebb férfiakat? :O 50 kiló vagyok, a kedvesem meg a duplája, nem ezen múlt, hogy beleszerettem.
2020. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14 de.


Hiaba pontoztok le, kimondja, hogy fuuuj vekony vagy es ferfiatlan stb.

2020. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ezt a testesebbet körülírhatnád.

Mert nem mindegy hogy egy a szélte-hossza, vagy van egy kis pocak, de amúgy nem egy telibeszart búvárruha.

Én magam részéről a két szélsőséget nem szeretem: nagyon sovány, meg eszméletlen kövér. Közötte bármi jöhet :)

Én 55 kg, párom meg 105. Na puff.

2020. szept. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!