Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasítod el a testesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítod el a testesebb férfiakat ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 09:03
A kérdező szavazást indított:
Undorodok tőlük
Én sportolók ezért magamhoz illőt keresek
65-70 szálkás az átlag ; aki ezt nem tudja nyújtani az looser
Fogyjon le a dagadt gecc ha ismerkedi akar
Lusták és életképtelenek - összefügghet a mamahotel betegséggel
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne? A kapcsolatot nem lehet erőltetni. Bárkit elutasítok, sokféle okból (nem csak testalkat miatt), mert amúgy nem vagyok köteles összejönni akárkivel is. Ettől még senkit sem tartok lúzernek, sőt elfogadom azt a tényt is, hogy velem sem akar összejönni mindenki. Ha valaki erre megsértődik, az a saját problémája.
2020. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Bármennyire fáj a lelkednek nem mindenkinek tetszenek a dagadtak. Igaz én nem nő vagyok, de fordítva ez ugyanúgy működik. Én is testes vagyok és teljesen megértem, ha emiatt nem tetszek valakinek, pont úgy, ahogy nekem sem tetszenek a nagydarab lányok. Mondjuk tegyük hozzá, hogy én próbálok tenni a méretem ellen ahelyett, hogy rinya kérdéseket írnék ki.
2020. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2


Én nô vagyok és és vékony. Csak kiváncsi vagyok hogy velem e a baj vagy a többi nő id hasonlóan gondolkozik e.

2020. szept. 9. 09:13
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

A szavazásnál csak egyet lehet bejelölni, de számomra minimum 3 igaz:

- nem tetszenek

- számomra fontos az egészséges mozgásban gazdag életmód

- akik nem betegség miatt híztak meg, azok lusták, egészségtelen életmódot folytatnak, azért híztak meg.


A szépség pedig mindenkinél mást jelent.

2020. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Kezdjük az elején, mit jelent a testesebb férfi?
2020. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Úristen de elutasító vagy 27f
2020. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mondjuk ilyen szavazást nem ír ki egy normális nő...nagyon gáz
2020. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Én pont a vékony pasikat utasítom el.
2020. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%

Kettes vagyok.

Kérdező: Én azt hittem, hogy ez megint egy rinya incel kérdés; úgy még meg is értettem volna a válaszlehetőségeket. Ha szerinted a többi nőnek is csak ilyenek jutnak eszükbe, mint lehetséges indok, akkor veled elég nagy gondok vannak.

Én pl. az 'undorodok tőlük'-re szavaztam, mert nem volt más lehetőség, de ez azért elég erős szerintem. Nem igazán undorodok, a nem kórosan elhízottakat még csak el sem ítélem. Egyszerűen csak nem tetszenek.

2020. szept. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Sok nő azért, mert nem tudja milyen jó is az, amikor egy nagy férfi test, egy olyan "papamaci", alaposan kifugázza.
2020. szept. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!