Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mondjam el vagy utaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el vagy utaljak rá ismerkedéskor a férfinak, hogy 27 évesen nem volt senkim korábban, semmi tapasztalatom?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy hátrány ez? Nem fog emiatt visszavonulót fújni? A szokásos tévhiteket kizárva, nem vagyok vallásos, nem vagyok iszonyúan csúnya, sem defektes, és nem fogom tartogatni magam az esküvőig.

2020. szept. 9. 10:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Így, ahogy itt elmondtad.

Aki szeret, annak pedig miért lenne hátrány?

Ha meg egy felületes, előítéletes barom a pasas, akkro nem is baj, ha nem jössz össze vele.

2020. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi emiatt visszavonulna az nem igazi férfi és meg sem érdemel téged. Mondd el neki őszintén.
2020. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedéskor ha nem mondod el sincs gond.

Később pedig nem lesz jelentősége ha működik a kapcsolat, szimpatikusak vagytok egymásnak.

Csak ne görcsölj rá erre, add önmagad, legyél természetes. Minden pasinak vonzó e természetesség.

2020. szept. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Gondolom szóba fogja hozni élőben, hogy hány kapcsolatom volt, miért lett a legutóbbinak vége, meddig tartott stb.
2020. szept. 9. 10:38
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Mondd azt,ha rákérdez,hogy komoly kapcsolatod még nemigazán volt. Ezzel elkerülöd,hogy egyáltalán nem volt....és ha nemigazán-t mondasz az bármire utalhat.
2020. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vetne rám jó fényt, ha már rögtön az elején hazudnék vagy ködösítenék. Ha szexre kerül sor, akkor úgyis észre fogja venni, hogy tapasztalatlan vagyok.
2020. szept. 9. 10:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak ad tudtára hogy nincs sok tapasztalatod, és ennyi de csak akkor ha már komolyra fordul addig felesleges. Nem kell az elején kitálalni mindent. Nem fog össze jönni nem ezért lesz.

F

2020. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése,hogy ködösítesz-e, vagy nem azonnal mondasz el Neki mindent magadról.


Első alkalommal ha ismerkedtek nem hinném,hogy részletekre vonatkozóan beszélni kell mindenről.


De egyébként - és ezt nem bántásként mondom-, lehet,hogy magától is rájön,hogy nincs tapasztalatod a párkapcsolatok terén. Nincs ezzel baj egyébként. Akinek meg igen, azzal nem baj ha nem ismerkedsz tovább.

2020. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem biztos, mert egyáltalán nem vagyok félénk vagy halkszavú, pont az ellenkezője jellemző rám.
2020. szept. 9. 11:08
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Gondolom szóba fogja hozni élőben, hogy hány kapcsolatom volt, miért lett a legutóbbinak vége, meddig tartott stb."


Ilyen kikerdezosdi meg egy elso randimon sem volt.. Neha elojon a tema, van, amikor nem.

2020. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!