Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder tapasztalat valakinél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder tapasztalat valakinél?

Figyelt kérdés

Pár napja elkezdtem használni az alkalmazást, X-elgettem, akik nem tetszettek, és sziveztem, akik igen. Ahogy én észreveszem, középen fent van egy szám, ami nő, ezek elvileg azok a profilok számát jelzi, ahányan engem sziveztek.


Oké is, de ma, ahogy sziveztem egy nőt, azt dobta ki fent (ez a növekvő szám helyén), hogy "Lemaradtál egy párról". Ez mit jelent?



2020. ápr. 6. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen senkise rejtegeti, hogy csak szxet akar. Nekem volt egy randim, két nappal azután, hogy unalomból letöltöttem. Rendes srác, rendes beszélőkével, azt mondta, hogy társat keres, aztán még az első találkozáson lejött, hogy ő inkább dugótársat keres. Le is töröltem az appot 😂

20L

2020. ápr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 amaboy01 ***** válasza:
100%
Jól tetted első. Mindenki sak magára gondol, fejlődni meg a bili fog. :D
2020. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a szám egyértelműen kamu mennyit mutat..

Rengeteg lett a fake profil is.

Mindenki BGE vagy Corvinusos?

Egyetlen kép, ami profi modell jellegű?

Elég pocegodor a netes ismerkedes.

Mint férfi, mint női oldalról.

2020. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért akadnak fent normálisak is,igaz türelem játék nagyon és el kell engedni az ott mondott és tapasztalt dolgokat. Szóval nagy szerencse kell hozzá.:D

Nekem is van,hogy kiírja. Valószínűleg azért,mert akit te balra húztál,ő téged jobbra húzott. Így nem jött össze a match. Viszont ez egy reklámnak is felfogható,mert ha fizetsz érte,akkor látod ki kedvelt be.

2020. ápr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott is akarnak csak sexet nem minden társkereső csak társ kereső.
2021. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!