Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan mondjam el vagy utaljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el vagy utaljak rá ismerkedéskor a férfinak, hogy 27 évesen nem volt senkim korábban, semmi tapasztalatom?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy hátrány ez? Nem fog emiatt visszavonulót fújni? A szokásos tévhiteket kizárva, nem vagyok vallásos, nem vagyok iszonyúan csúnya, sem defektes, és nem fogom tartogatni magam az esküvőig.

2020. szept. 9. 10:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondj semmit, mondd azt hogy idáig még egy komolyabb kapcsolatod se volt mert nem találkoztál senkivel aki megfelelt volna.
2020. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez se törvényszerűen jó mert arra utalhat,hogy nagyon magas elvárásai vannak ha 27 évesen még nem felelt meg eddig senki.
2020. szept. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha szóba kerül, és konkrétan rákérdez valamire, az igazat mondd neki. Ne célozgass, ne ködösíts.

Első néhány randin nem valószínű, hogy szóba kerül az ilyesmi.


Nagy hátrány-e?

Embere válogatja. Lehet, hogy megkönnyebbülten felsóhajt és bevallja, hogy ugyanebben a cipőben jár ő is. :-)))

2020. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 Ez biztosan nincs így, mert az egyik exbarátnőjét közvetetten ismerem.
2020. szept. 9. 12:46
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha amiatt hogy szűz vagy, valaki ki akar dobni, akkor az egy idióta és sokkal jobb lesz neked nélküle.


Engem se érdekelne, hogy még tapasztalatlan vagy. Tudomásul venném, hogy lassabban kell haladni és fokozatosan felépíteni a nemi életünket. Tapasztalatot meg úgyis szereznél mellettem. :D


Az viszont nem tetszene, ha nem lennél őszinte...

2020. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha szuz vagy, az kifejezetten elony nalam, mert en is az vagyok :)


36F incel

2020. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Már megint jönnek a tanácsok, hogy szegénykém mit hazudjon.

Ez törvényszerü ?


Ha nem kérdeznek, ne válaszolj.

2020. szept. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Minden dicséretem, kérdező! Viszont szerintem igenis tartogasd magad az esküvőig!


Páran írták, hogy aki a szüzességed miatt dob, az nem igazi férfi, meg barom.


Hát akkor íme: Nálam ez az egyik legnagyobb piros pont! (Közlöm veled: Én akkor dobnálak, ha már nem lennél szűz!)

2020. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Marhaság lenne addig tartogatni magam. Ha nem illünk össze az ágyban, nem lesz sehogy sem jó a szex, akkor mondjuk 2 hónap után váljunk el vagy éljünk mindketten boldogtalanul életünk végéig? Jobb olyan emberrel összeházasodni szerintem, akit minden téren ismerek és passzolunk mindenhogy.
2020. szept. 10. 09:05
 20/20 anonim ***** válasza:

Elvileg nem hátrány, viszont a mai világban sok pasinak /nőnek is/ megfordul a fejében,hogy miért is nincs valakinek 27 éves koráig egy kapcsolata sem.


A tény-tény, előbb-utóbb szóba fog ez kerülni. Ha kérdezi persze, ne tagadd, de az első randin elég lenne annyit közölni,hogy nem volt komoly kapcsolatod még. Tanultál/dolgoztál kevés időd volt...

2020. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!