Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt a jelenséget hogy hívják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a jelenséget hogy hívják, amikor valaki nem hajlandó bizonyos nemzetiségű emberrel (pl. roma) párkapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 17:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Most a diszkriminációra voltál kíváncsi?


Én inkább úgy fogalmazok, hogy mindenkinek van egy alapszintű elvárása, hogy milyen párt szeretne magának.

2017. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
79%
Épeszűség :D
2017. okt. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
37%

A "jelenséget" nem tudom, esetleg a fajgyűlöletre gondolsz?

Bár az nem konkrétan csak párkapcsolat vonatkozásában említendő.


Az viszont biztos,hogy amennyiben nincs érzelem, nem kell faji ellentétnek lennie, nem lehet erőltetni a párkapcsolatot.

2017. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Rasszizmus?
2017. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Fajgyűlölet?
2017. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez nem fajgyulolet! En se jonnek ossze pl japan csavoval, de nem azert mert utalom oket, hanem mert keptelen vagyok szexualis ertelemben vonzodni hozzajuk. De lehet ez mar megint mas... :D
2017. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Nyilvánvalóan nincs ilyen jelenség, ezért kár is kitudakolni a nevét. Erre nem találtak ki semmilyen "szakkifejezést". Viszont az ilyesféle gondolkodásra tudok egyet: ostobaság. :D
2017. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Én tetszik vagy sem, de politikailag elég liberális vagyok.


Ennek ellenére SZEXUÁLISAN egyáltalán nem vonzanak a nem fehér bőrű emberek. Szóval nem tudnék összejönni fekete bőrű, vagy arab, ázsiai, stb embertípusba tartozó emberrel. Fehér európai, ami nálam nyerő. Máshoz egyszerűen nem vonzódom. És ebben semmi rasszizmus sincs.


A rassz pont olyan dolog, mint mondjuk a magasság, hogy valaki nem akar 165 cm-nél alacsonyabb emberrel lenni, vagy valakinek meg nagyon tetszik a barna haj, valaki más meg szereti a hosszúkás arcot. Pont ilyen a bőrszín is.


Mondom, sok jobboldali, nacionalista érzelmű ember lehazaárulózna amúgy, de az szerintem is ütni való, amikor valaki azért rasszistáz le mást, mert az nem vonzódik egy adott rasszhoz például. A vonzalomnak semmi köze a politikai nézetekhez vagy a rasszizmushoz.

2017. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Ennek ellenére SZEXUÁLISAN egyáltalán nem vonzanak a nem fehér bőrű emberek."


Hát ez fura, mert állítólag nagyon szeretik a magyar nők a négereket és néger nők is tökéletesen megfelelnek a férfiak többségének 1-2 menetre.

2017. okt. 30. 17:13
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
De sok okos ember van itt 😨
2017. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!