Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig pihentessem ezt a párkapcsolati dolgot?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt (napra pontosan) lett a legelső kapcsolatom. Azt hittem minden oké, de ahogyan teltek a hetek, kezdtem ráérezni arra, hogy valami nem stimmel.


Nem sokkal később (mikor már majdnem 4 hónapja voltunk együtt) kiderült a megcsalás. Gondolkodás nélkül szakítottam azzal a f*sszal.


December végétől egészen augusztusig senkim nem volt, nem akartam ránézni egy férfira sem. Majd augusztus közepén (ami 2 éve volt) megismerkedtem valakivel. 2 hétig találkozgattunk, még a szüleimnek is bemutattam. Majd írásban közölte velem, hogy hagyjuk az egészet.


Rá másfél hónapra az utcán belebotlottam egy férfiba, és beszélgettünk. Megadta az elérhetőségét, és én bejelöltem Facebookon. 1 hétig beszélgettünk, végül találkoztunk. 1 hónapig ''jártunk,'' majd feltűnt, hogy egyre több nő ismerőse van, és szívezi a képüket. Nem szóltam semmit, gondoltam, majd elbukik. Még csak le sem kellett buktatnom, mert egyre kevesebbet írt, ha kerestem, lerázott. Vele is annyiban maradt a dolog. Ez volt lassan 2 éve, októberben.


Hanyagoltam az ismerkedést egy kicsit, majd január közepén társkeresőztem. Találkoztam pár emberrel, de mindegyiknek valami ''dolga akadt'' hirtelen. Ha jól emlékszem, a 4. emberrel eldumálgattam, szimpatikusak voltunk egymásnak, legalábbis úgy tűnt. 2 hónap után mondta, hogy nem szeretne velem találkozni többé, és bár kérdezgettem, hogy miért nem, nem mondott semmit.


Őt nagyon szerettem. Elmentem a mamájához, mert sokat voltunk ott, és mindig elbeszélgettünk vele. A mamája csak annyit mondott, hogy hagyjam békén az unokáját, mindenkinek így lesz a legjobb. Én akkor már nem tudtam mit kezdeni az egésszel, eljöttem onnét, és egyiket sem kerestem.


3 hónapig megint egyedül voltam, utána megint találkozgattam valakivel, aki szintén megmondta, hogy nem szeretne velem lenni. Próbáltam vele kommunikálni, de csak azt válaszolta, hogy nem illünk össze. Többször is nálunk aludt, szüleimmel is jóban volt, szóval nem értettem a dolgot.


1 éve, (pontosan 13 hónapja) vagyok egyedül. Májusban majdnem összejött a dolog valakivel, aztán az igenből talán lett, végül mégsem. Nem keresem kimondottan a szerelmet, mert úgy vagyok vele, hogy majd csak lesz valami, de eddig semmi.


Szerintetek ezek után még meddig hanyagoljam a dolgot? Mert már nincs kedvem senkihez. 18L


2020. szept. 10. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen háttérrel nem 18-nak gondoltalak; sok emberrel kavargattál, még ha rövidek is voltak. Persze mindenki maga dönti el ezt és még fiatal vagy, csak nagy eséllyel ennek az alacsony színvonalhoz is köze van. Ha jól értem bárki szembe jött, megpróbáltad vele, lesz ami lesz alapon. Kezdésnek valószínűleg ezen kéne csiszolni és eldönteni milyen partnerre és kapcsolatra vágysz pontosan, kivel éreznéd kiegészítve magad.


Ezeknek a figuráknak a reakciói szintén érdekesek. Benne van hogy eltűnnek emberek, azzal nem tudsz mit csinálni, de hogy nálad mindenki elfüstölt és még volt akinek a mamája is azt mondta, hogy jobb lesz ha békén hagyod az unokáját, na az már kemény. Valaminek lennie kell a háttérben, hogy ilyen súlyosan reagálnak, de itt azt senki nem fogja tudni megmondani miért. Lehet nagyon tapadsz, megfojtod a másikat, leuralod, nem tudom. Bármi lehet.


Egy szakembert megpróbálnék és vele átrágnám a dolgokat részletesen, aztán meglátjátok találtok-e mélyen gyökeredző problémákat.

2020. szept. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Amíg olvastalak, azon gondolkodtam, hogy mi lehet a baj veled, amiért menekülnek tőled a férfiak. Aztán a legvégén ott is volt a válasz. "18L"

Hova társkeresőzöl tizenévesen? Hova rohansz? Általában azok keresnek társkeresőn párt, akik már évek óta próbálkoznak sikertelenül a valóságban, és már huszon-harminc x évesek. Te hova sietsz? Ne akard ennyire görcsösen, mert ezt minden pasi megérzi, hogy majd megveszel egy párkapcsolatért, hanyatt homlok menekülnek az ilyen nőktől. Volt egy barátnőm, volt egy pár éves kapcsolata nagyon fiatalon, aztán vége lett és utána évekig nem volt senkije, csak próbálkozások, de mindig rövid idő után otthagyták, mert annyira nyomasztó volt a személyisége, annyira akarta, annyira ezen kattogott 0-24ben h mikor lesz már végre kapcsolata. Ez lerí egy nőről és nagyon visszataszító kisugárzása és viselkedése lesz. Sehova nem vagy elkésve, nyugi, szedd rendbe magad, az önbizalmad, legyél boldog először egyedül, magaddal, és majd utána akarj mással is az lenni. Éld az életed, tanulj, barátkozz, szórakozz, foglald el magad valamivel, és majd jönni fog a férfi is. Nyugi. 27N

2020. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2+ és igen, érdemes lehet egy szakembert megkeresni, mert valami van, ami miatt ennyire odavagy már ilyen fiatalon.
2020. szept. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Járok szakemberhez, és Ő is azt mondta egyszer, hogy hanyagoljam a társkeresést. Hanyagolom, de attól még egyedül vagyok ugyanúgy, mint eddig.
2020. szept. 10. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátaid nincsenek?
2020. szept. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek.
2020. szept. 10. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, akkor ezzel kéne kezdeni, normális emberi kapcsolatokkal amik NEM párkapcsolatok. Hobbik kapcsán nem tudsz emberekkel ismerkedni?
2020. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, az a helyzet, hogy barátkoztam már több helyen is. Kutyafuttatókban próbáltam szóba elegyedni emberekkel, illetve kutyás csoportokban, de hamar leráztak. Művészet is érdekel, de ott sem volt jobb a helyzet. Valahogy minden ember kicsúszik a kezeim közül, amint beszélgetni kezdek velük.
2020. szept. 10. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!