Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fog így valaki is elfogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog így valaki is elfogadni? Chron betegséget diagnosztizáltak nálam. Oda kell figyelnem az étrendre és életem végéig gyógyszert kell szednem.

Figyelt kérdés
Lesznek heveny időszakok amikor hasmenésem van. Hosszú utazás hasfogóval lehet. És még tejfehérje allergiám is van. Úgy érzem teher lennék a másiknak. Mert sok mindenre figyelni kell. Lehet így párkapcsolatom, családom?

2020. szept. 9. 10:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne, sokan küzdenek ezzel, vagy más egyéb betegséggel. Sőt, ha betartasz mindent valamennyire kordában is tudod tartani.


Ne is hozd ezt elő azonnal az ismerkedésnél, kicsit később mesélj róla.

Tudsz dolgozni, jársz társaságba, bár tudom,hogy oda kell figyelned arra,hogy hová, mennyi időre mész, mit eszel stb.


Nem lesz ezzel gond, hidd el.

2020. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
#1 Abban biztos vagy, hogy ezt később jobb közölni? Nem érzi azt a másik, hogy "Hát anyádnak titkolóztál?"?
2020. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Eddig kellettél valakinek? Ha eddig igen, akkor ezután is fogsz.
2020. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Én csak azt írtam,hogy ne azonnal..itt az első/második találkozóra gondoltam, amikor kiderül,hogy egyáltalán kölcsönös-e a vonzalom,van-e a továbbiakra esély.

Ha ezzel már az első randin előjön azt fogja gondolni a másik fél,hogy ez központi téma, óriási probléma, életének középpontja ekörül forog.

Egyébként is, a tünetek, a betegség velejárója, elég kellemetlen, de rendszertelenül előforduló é kordában tartható.


Lehet,hogy amennyiben rögtön, első alkalommal beszél erről, elutasítják, de többedik alkalommal ha megismerik, nem fogják.


Nekem látásproblémám van. Van párom, de ha ismerkednék muszáj lenne elmondanom mert hunyorgok, ismeretlen területen, a térlátásomban korlátozva, botladozhatok.


Amit a kérdező ír nem látható tünet, még WC-re is elmehet szó/indok nélkül.Olyan helyen kell randzni ahol van lehetőség erre.

2020. szept. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Hát az nekem is fura lenne ha első találkozáskor valaki a betegségéről beszélne. Ha közbe mondja el azzal nincs baj szerintem. És azért ez nem olyan mint egy pszichés betegség.
2020. szept. 9. 10:28
 6/43 anonim ***** válasza:
Én totál elfogadó lennék bárkivel szemben is, mert én sem vagyok tökéletes. Nem ez, de hasonló a problémám... Mi a nemed, korod? (F38)
2020. szept. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
54%
Én is Crohn beteg vagyok, egyáltalán nem élem meg ekkora tragédiának. Gyógyszer és megfelelő diéta mellett igenis lehet teljes életet élni, engem nem tart vissza semmitől. Soha nem utasított el senki emiatt és őszintén kijelenthetem, hogy alig befolyásolja bármiben a közös életünket a férjemmel.
2020. szept. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem egy élettel összeegyeztethetetlen betegség azért. Odafigyeléssel szép hosszú tünetmentes időszakokat lehet átélni, és hosszú boldog életed lehet. A magyarok elég nagy részének van valamilyen krónikus alapbetegsége sajnos (pl. Pajzsmirigy, cukor,

Vérnyomás gondok, stb.), még fiataloknak is. Így egyáltalán semmilyen hátrányod nem lesz ebből kifolyólag.

2020. szept. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
0%

"És azért ez nem olyan mint egy pszichés betegség."


Tehát az én szorongásom cikibb, mint a te Chron-od, oké.

2020. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
85%
#9 Micsoda sértődékenység...Nem hiszem, hogy erre gondolt a kérdező, viszont tény, hogy egy pszichés betegség (igen, szorongás is) inkább nehezíti meg a kommunikációt, mint pl a Crohn-betegség. Márpedig a kommunikáció elég fontos tényező egy alakuló kapcsolatnál.
2020. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!