Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön Még a beszélgeté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön Még a beszélgetés sem össze a nőkkel?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja a randi tanácsokat, hogyan kell viselkedni, meg milyen testbeszédet kell felvenni, ki kell gyúrni magad, stb....

de én még a beszélgetésig sem jutok el, mint ha szellem lennék. Én úgy vettem észre, hogy a nők már teljesen bizalmatlanok az interneten, amit megértek.


Egy chatbottal jobb beszélgetni mint némelyik nővel online

Ilyenkor mi van ?


2020. szept. 10. 13:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem célom 15 nőt megfektetni, nem ebben mérem az önbizalmat ... :D De lehet nálatok ez a mérce.


10, Igen én is erre gondolok, egyszerűen az az érzése van az embernek, hogy mindegy úgy is mit írsz, mert nem jön rá válasz. Felesleges bele vinni az energiát. Vicces, hogy itt az internet ami elvileg összeköti az embereket, aztán pont fordítva van.

2020. szept. 10. 14:06
 12/13 anonim ***** válasza:

10 es vagyok.


Ja, nalam sem az a cel, nem ettol erzem magam ferfinak.


A poen az, hogy nekem pl mindig sirnak, hogy nincs pasi, nem lehet kivel beszelni, nincs kapcsolatuk evek ota es tessek...


Nem lehet veluk beszelni, szo nelkul torlik magukat, nem is akarnak tenni azert, hogy legyen kapcsolatuk.

2020. szept. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"A poen az, hogy nekem pl mindig sirnak, hogy nincs pasi, nem lehet kivel beszelni, nincs kapcsolatuk evek ota es tessek..."

Nem jött még a bradpitt, vagy vmi másik filmesbzi, a többi meg nem "pasi". Ismerjük a jelenséget. Férfiak felső 20%-a kell, többi meg nem férfi, szal igaz, nem jött még "pasi". Ő idejük, nem enyém. Ha elmúlik a szépségük, akkor már "a nem pasi" se fog jönni. Lehet itt madamot jatszani, csak megéri?

2020. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!