Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt 30 év körüli női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 30 év körüli női sorstársaim?

Figyelt kérdés
Rajtam kívül van más nő is, aki képtelen kialakítani férfival egy normális párkapcsolatot? Ti tudjátok ennek az okát? Engem nem vesznek komolyan, valamiért hosszú távra nem kellek senkinek :(

2020. szept. 11. 08:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Aki meg tud, azt kidobják 5 év után, és 40 fölött visszaköltözik anyukájához (egyik ismerősöm pont így járt).

Rossz választás, kevés alkalmazkodóképesség (mindkét féltől), irreális igények (pl. gyerek egy éven belül), a jók többsége már házas 30 körül.

2020. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Ennek rengeteg oka lehet. Mindenesetre ha akaratodon kívül nem sikerül kapcsolatot létesítened 30 körül, akkor a hiba biztosan nálad van. Ennyiből viszont nem lehet megmondani, hogy mi az, tippelni meg felesleges.
2020. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem az a baj, hogy mindent nagyon röviden írsz le és nem értik, hogy mit szeretnél:)
2020. szept. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Hogy értve? fejtsd már ki részletesebben.
2020. szept. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Van. De azt hiszem, én túl sokat válogatok és nem nagyon tudok egyszerre több pasiért odalenni. Ezért ha egyet megismerek és megkedvelek, csak rajta jár az agyam és ahhoz, hogy másra tudják gondolni előbb "ki kell gyógyulnom" belőle. Még akkor is, ha nem volt semmi komoly köztünk.
2020. szept. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Jelen, de már tudom az okát.

Gyermekkorban kialakult sémák(nézz utána a sematerapianak) ezzel összefügg egy megkuzdesi mód, ami nálam elkerülő típusú. Ezen kívül a családom(elsősorban a szülők) és én is érzelmileg éretlen vagyok.


Lehet tovább ragozni még, de felesleges. A tudattalan olyan játszótér, hogy minél több időt töltesz ott, annál többmindent találsz, amin lehet rugozni.

2020. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Tarts önvizsgálatot. Lehet benned is hiba ( személyiség), lehet baj a kommunikációval, a párválasztással, a kisugárzással, berögzült rossz magatartás mintákkal, stb... szóval ezt így nehéz.

Ha ismernélek, biztos tudnék tanácsot adni.

2020. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

Nézz ki jól, akkor majd lesz párkapcsolatod.


Ha nem nézel ki jól, akkor ennyi.

2020. szept. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem vagy elég szép, mégis jó hapsit akarsz magadnak, akiknek te nem tetszel. Valószínűleg ez a probléma.
2020. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Ami a friendzone a ferfiaknak, az a fuckzone a noknek :)
2020. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!