Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék nárcisztikus bántalmazó személyeket párkapcsolatra? 25/L

Figyelt kérdés

szeretnék egy kis illúziót magamnak.


szeretném, hogy egy ideig valaki azt a benyomást keltse, hogy fontos vagyok neki, és elhitesse velem, hogy csodálatos nő vagyok.


nem kell, hogy igaz legyen (sőt!), csak játsza el legjobb tudása szerint.

aztán testileg lelkileg használjon ki.


mert függő vagyok és annyira szükségem van az illúzióra mint valami intravénás drogosnak a napi adagjára.


az ismerkedési időszak után néha bántson igaziból is, majd kérjen bocsánatot.

minnél szinpadiasabbak ezek nekem annál jobban fognak tetszeni.


Igen már volt ilyenben részem és hiányzik.



2020. szept. 11. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon átlátszó ez a kérdés. Azokat a nőket fikázod akik elutasítják a magukat “jó fiúnak “ (a luzerek) hitt embereket és csak is a helyes, jó testű agresszívebb - magabiztos férfit imádják , akivel megszivjak majd. De legalább izgalmasak.
2020. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem troll kérdés akkor neked pszichológusra lenne inkább szükséged. Meg amúgy is...
2020. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb fél órája szakítottam egy ilyennel. Ez valakinek tényleg bejön???
2020. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

aki nem volt benne ilyenben el se tudja képzelni mekkora egészségtelen függőséget okozhat ez a kapcsolati forma.


és valóban úgy gondolom, hogy még egy ilyen tündérmesés kezdetű, izgalmas, kiszámíthatatlan a végére már-már rémálomszerű dologban nem lesz mégegyszer részem az életben.


amúgy mentális beteg, személyiségzavaros ember vagyok, de már igényb3 vettwm professzionális segitséget.


és ez a kérdés talán saját magam kifigurázása.

2020. szept. 11. 22:30
 15/17 A kérdező kommentje:
igazi nárciaztikus bántalmazó nem jelentkezik ilyenre. :)
2020. szept. 11. 22:31
 16/17 anonim ***** válasza:
88%
Odaadom neked az exemet. Vigye valaki,ne is lássam.
2020. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is odaadom az enyémet 😂😂 soha többet ilyet, borzalmas volt, de ugyanakkor tündérmesés illúzió is. Nemrég ébredtem fel ebből, és az összes akaraterőmre szükségem van ahhoz, hogy egy új életet alakitsak ki magamnak. De jó úton haladok szerencsére. Ne akard ezt, mert tönkretesz, válaszd az Életet.

L

2020. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!