Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy parkapcsolatban hogy lehet a legkonnyebben/leggyorsabban felismerni ha a parunk narcisztikus szemelyisegzavarban szenved?

Figyelt kérdés
Sok cikket olvastam errol, kivancsi vagyok mik a tapasztalatok. Valamint erdemes-e egy ilyen emberrel egyutt lenni?!
2020. jan. 24. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Miért jön mindenki ezzel a nárcisztikus személyiségzavarral?
2020. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem eszre . De ha van tobb ilyen kerdes lehet fontosabb ezt felismerni mint hogy a 10 centis p*cs kicsi-e
2020. jan. 24. 16:09
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Úgy, hogy neki kb. sosem lesz jó semmi. :) Nem tudsz eleget tenni, neki mindig kell valami disszharmónia, egy kis füstölgés mert unatkozik.

Nagyon sekélyes gondolkozású a pszichopatákhoz hasonlóan sosem fogsz vele hosszú zartalmas egész estés beszélgetésekbe bonyolódni, a felszínen marad mindig. Énközpontú.

Van vagy 500 profilképe magáról a csalad gyererkrol szinte semmi. Mert ők a díszlet őnagysaga köré. Számára teljesen termeszetes a kettős mérce, pl ő simán eltűnik, bulizik, addig téged kérdőre von hogy merészeled?

Unalmas nemi élet, ezt nem kell ecsetelni. Ennek ellenere gyakran provokalja parteret, azzal h flörtöl kezd ki másokkal előtte.

2020. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem érdemes együtt lenni vele, mert tönkre fog tenni, de nem úgy, hogy 2-3 napig magad alatt leszel, hanem kb megkérdőjelezed, hogy megéri-e élni.

Nárcisztikus ismertetőjelek:

- kiabál/hisztizik ha nem az van amit akar

- lekicsinyel, hogy ő többnek tűnjön melletted (nincs elég pénzed, kicsi a tököd, nem elég nagy a házad, mert a szomszédnak nagyobb szebb jobb van, stb...)

- kizárólag a külseje érdekli (nem vállal gyereket, nyűgnek tart mindent ami erőfeszítésbe kerül és nem szolgálja az érdekeit)

- nem képes önzetlenül adni

- nincs benne empátia (ha neked rossz, lehet h még rákontrázik, neám már neki legyen a legrosszabb)

- szégyenérzete táplálja az empátiahiányt (ha már neki rossz, akkor neked se legyen jó)

- te tehetsz mindenről (arról is h esik az eső)

- mindenért te vagy a hibás

- sosem kér bocsánatot (vhogy mindig elintézi, hogy te érezd magad a rossznak, a bűnbaknak)

- ha kell zokszó nélkül odébbáll (ez is a te hibád, mert te nem olyan voltál mint a fehér herceg amit beképzelt magának, és különben is van jobb...)

- hisz a tündérmesékben

stb....

Nem tudom nő vagy férfi vagy, de látszik ezeken az embereken egy magabiztosság, egy túlzott magabisztosság ami eleinte vonzó is lehet, de ha behálóz, akkor nincs menekvés, csak idegösszeroppanással.

[link]

2020. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
jah és az instagramon lévő szelfikirálynők 90%-a nárcisztikus beteg, de minimum önimádó és a fenti tulajdonságok igazak rájuk. Tudom, tapasztalat...
2020. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el, ha az, észre fogod venni azonnal.


Részben szakmabeliként azt mondom, ne agyald túl. Egyrészt, nézz rá a közösségi oldalon a profiljára, ha olvastál a témában egyből üvõlteni fog számodra is az illetőről, hogy az. Másrészt kellemetlenül fogod érezni magad mellette, ha össze is jöttök, elég rövid időn belül (kivéve ha te is ilyen mártír típus vagy, mert azoknak még a verés is oké szokott lenni). Értelemszerűen, mivel olyan a viselkedése, nem lesz egy kellemes kapcsolat.

2020. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy meg fölösleges diagnosztizálgatni így az embereket. Ha jól érzed magad vele akkor okés. Ha nem és kellemetlen vele lenni meg bűntudatot kelt benned, meg úgy érzed, hogy nem logikus, ahogy viselkedik (például láthatóan eltolja a kapcsolatban a normál 1:1 szereposztást és uralkodni akar vagy behódolni, nonszensz dolgokra hivatkozva érezmi kitöréseket produkál és manipulálni akar nyílt kommunikáció helyett anélkül, hogy beléfojtanád a szót vagy ne hallgatnád végig vagy egyáltalán bármit tennél azellen, hogy ne tudjon veled kulturáltan beszélni és élni), akkor ott valami komoly gond van, szerintem ebben az esetben lényegtelen, hogy paranoid, nárcisztikus, bipoláris, pszichopata vagy BÁRMI. Nem oké, neked elég ennyot tudnod ahhoz, hogy továbblépj.


Egyébként meg mindenki kicsit hülye, épp ezért mondom, hogy aki miatt kifejezetten aggódnod kell, azon fel fog tűnni józan paraszti ésszel is. És nem kell differenciálni ahhoz, hogy kilépj.

2020. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

2 hónapig volt részem benne. 56 kilósan azzal gúnyolt kövér vagyok, sosem dicsért, mindig rá kellett figyelni, szinte követelte a figyelmet, engem telibe lexart. Sex akkor volt, ha ő gondolta, akkor is érezzem magam megtisztelve.

Folyamatosan leharcolt, önmagát fényezte.

Nem volt egy nagy szám férfi, mégis szerinte ő volt a legnagyobb király. 2 hónap kapcsolatot 4 hónap alatt pihentem ki, annyira elvette az életerőmet és az önbizalmamat. Ezek elég erős jelzők, vannak ennél sunyibb nárcisztikusok, azokat nehezebb kiszúrni.

2020. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valasuokat. Nem tudom mire fel ezek a nagy lepontozasok. En mindenkinek zoldkezet adtam
2020. jan. 24. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm nekem 2 évig sikerült a hálójában maradnom se veled se nélküled kapcsolatban. Minden róla szólt. Nem érdemes egy ilyennel kapcsolatba kerülni,mert tönkre fogsz menni benne! Nem lesz önbecsülésed és még szégyellni is fogod magad. Engem mindenki óva intett tőle, de a hülye rózsaszín köd miatt senkinek sem hittem.


Szóval pár példa:

- programot mindig csak azt lehetett csinálni,amit ő akart, ő talált ki. Ha nekem nem volt hozzá kedvem,akkor nagy hiszti és végül muszáj volt mennem. Ha nagy néha én választhattam programot akkor érezzem magamat megtisztelve (2 év alatt 2 napot tervezhettem meg.) A következő nyaralás rohanva telt, mert muszáj volt felülmúlnia az én programjaimat.

- ha valamiben nyertem (biliárd vagy csak kevésbé fáradtam el egy sportban,mint ő) akkor nagy hiszti, nem szólt hozzám napokig, valamit kitalált amivel cseszegethet.

-ha épp olyan kedve volt,akkor nem válaszolt a hívásaimra, üzenetekre. (Nem vagyok egy egész nap írogatós fajta, max napi 2 üzenet) . Nyílván utána veszekedés,hogy én ezekkel ráakaszkodtam.

- a kapcsolat minőségét csakis ő határozhatja meg. Ha te komolyat akarsz, akkor ő nem. Ha csak lazát akarsz, akkor ő komolyat. Sosem egyezik a véleményetek.

- nem vállal fel mindenki előtt, max pár barát előtt

- hiába tök jó az alakod 0 felesleggel, szerinte akkor is kéne fogynod 2 kilót. Sosem leszel elég jó neki.

- mindenen képes veszekedni és mindenben te leszel a hibás!

Értsd: elmosogattam az ő lakásán, mert házias vagyok. Ebből az jött ki a veszekedés után, hogy én őt ezzel meg akarom fogni, ez lelki terrorizálás és soha többet ne mosogassak el nála mert nem akar nekem tartozni. És ez egy ilyen példa, az ilyen hülyeségeket való veszekedések,dührohamok mindennaposak. Az elején elvarázsol,mert mindig azt mondja, amit hallani akarsz. Te már szinte lelkitársnak érzed, de akkor kibújik a szög a zsákból és tönkretesz.

2020. jan. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!