Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kommunizmusban is voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kommunizmusban is voltak szép nők, de nem voltak ekkora igények. Úgy látszik, csak a pénzes férfiakkal mennek el a szép nők. Ez a 21.század?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 07:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora különbségek nem voltak inkább úgy mondanám.
2020. szept. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Milyen havi nettó jövedelemtől tartasz valakit "pénzes férfinak"?
2020. szept. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Most nem ez itt az igazi kérdés. De biztos nem az átlagkereset szintjétől!
2020. szept. 12. 07:16
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Le lehet pontozni:

De neked pedig csak szép nő kell.

Az átlagos, odaadó Teri nem kell vagy a tanító Julicska, mert van rajta 15kg plusz stb. Fogadd el, hogy mindenkinek lehetnek igényei. Te azt határoztad meg, hogy szép nőt akarsz, a szép nő meg azt, hogy keress annyit, hogy biztonságban legyen vagy azt, hogy Te is legyél helyes, izmos stb, esetleg mindkettő. Nem tudom, hogy min vagy meglepődve.

De picit nézz magadba. És vagy add lejjebb az igényeid vagy pedig hagyd abba a picsogást és szedd össze magad.

2020. szept. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%

Tele van a gyár is párokkal, hazasokkal pl... Nem tudom hol éltek Ti?

N28

2020. szept. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%

"Most nem ez itt az igazi kérdés."


Így kb. a huszadik "bombanős kérdés újratöltve" kérdésed után tudtam, hogy nem mersz válaszolni a kérdésre.


Tudod, hogy ha őszintén leírnád, azzal meg is cáfolnád a saját állításodat.

2020. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Sztori a saját édesanyámról, aki az 50-es éveiben van, pár éve váltak el a szüleim.

"Még mielőtt apádat megismertem, udvarolt nekem egy fiatal orvos. Akkor ezt cikinek tartottam, nem akartam diplomás emberrel ismerkedni. Jó nagy hülye voltam."

Ezután egy több évig tartó, végső soron sikertelen ámokfutásba kezdett.

Követelmények: legyen fiatalabb, mert én jól tartom magam, az 50 feletti férfiak pedig mind le vannak robbanva. Én érettségizett vagyok, de ő legyen legalább főiskolát végzett. Lehetőleg legyen pénze. Azon túl, hogy fiatalabb, nézzen is ki jól.

A vicc az, hogy több olyan jelölt is akadt, aki a fenti pontokat teljesítette.

A probléma az utolsó ponttal akadt: vállaljon is fel. Aki felvállalta volna, az a fenti listából 1-2 pontot nem tudott teljesíteni.

Végül is megmaradt egy zenésznél, akivel 2-3 havonta találkozgattak éveken keresztül, pár órára, akinek anyám a háreme egyik tagja volt. Már ez az ember sincs és anyámnak valószínűleg soha nem is lesz senkije. Már nem is akar.


És ez a saját szülőanyám. True story.

2020. szept. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, azért írtam ezt le, mert az orvos a 80-as években, a kommunizmusban udvarolt neki. Azóta kicsit változott a világ és a benne lévő emberek is.
2020. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%

A fenét! Nem kell pénzes legyél, hogyha jól nézel ki és/vagy van nők számára vonzó személyiséged is. 28 éves vagyok, diplomás egy olyan szakmában, ahol még keveset keresek, de jó karrierlehetőségeim vannak. Csóró vagyok, mert nem a szülővárosomban, egy albérleti szobában élek és nincs kocsim sem.


Mégis sikerrel randizok 20-25 éves egyetemista lányokkal. Miért? Mert viszonylag jól nézek ki (magas, helyesebb arcú, szálkás-sportos alkatú vagyok) és mert a csajok számára vonzó személyiségem van. Jó duma, viccesség, magabiztosság, tökösség, intelligencia. Nem azt mondom, hogy minden csajjal összejövök, akivel csak megismerkedem, vagy hogy megdugtam a fél várost, de nagyon helyes lányok vannak az életemben és nem kell sokat várnom arra, hogy megismerjek egy újat, ha úgy akarom.


Szóval nem kell pénz, ha van más is, ha tudsz mással is kompenzálni. Annak kell főleg a pénz csajozni, akinek se a személyisége, se a külseje nem vonzó a nők számára. Vagy még lehet, hogy a prolibb közegekben tényleg annyira menő, ha már valaki autóval vereti, ebbe nem látok bele pontosan. (A prolit nem bántásból mondom, hanem a munkás rétegre gondolok.)

2020. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
A jó élet már akkor is vonzotta a nőket, ment a digózás. [link] [link]
2020. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!