Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak kommunizmus rajongó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak kommunizmus rajongó lányok? 16F

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 07:28
 1/6 anonim válasza:
Hát hogyne.
2017. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az milyen? Sztahanovistán tanul az iskolában, és 2 hónap alatt elvégzi 6-osra? Vagy feljelent az AVH-n ha nem szolgáltatsz be eleget, vagy disznót vágsz feketén?
2017. júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rákosi Mátyás és a szép idők?

Valaki látja esetleg az összefüggést?:D

2017. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz szét Észak-Koreában vagy Kínában.

De vigyázz, ha szakítotok, azonnal evakuáld az országot mert mindenhol csak őt fogod látni..

2017. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan "közelítjük meg" a kérdést. Nagyszüleim\szüleim is tapasztalták, hogy milyen is a kommunizmus. Engem személy szerint nagyon érdekel a téma, kutattam is utána és fényderült pár érdekesebb információra is. Összességében egy fura, mégis hatékony rendszer volt, nem létezett magántulajdon, hiszen csak a gondolataidat nem tudták ellenőrizni, a vezedők viszont utolsó senki, hülye emberek voltak. "Rajongó" vagyok olyan értelemben, hogy szeretek kutatni a témában és ki is próbálnám, hogy milyen kommunizmusban élni, mert bár rengeteg rossz oldala is volt, akkor még létezett fegyelem és tisztelet. Viszont undorítóan képmutató és hazug is az egész. És én nem tudnék úgy élni, hogy "elveszik" a szabadságom. Tehát igen, vannak.
2017. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*vezetők
2017. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!