Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kommunizmusban is voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kommunizmusban is voltak szép nők, de nem voltak ekkora igények. Úgy látszik, csak a pénzes férfiakkal mennek el a szép nők. Ez a 21.század?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 07:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ki tiltja meg a szép nőknek hogy önzetlenül ismerkedjenek és kitárulkozzanak?


Ugyanaz, aki megtiltja neked, hogy átlagos vagy csúnyácska nőkkel ismerkedj.

2020. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok ronda ember te átilla.

Nem jó a felfogásod.

Nálam rondább emberek , sok pénzzel gyönyörű nőkkel vannak.

2020. szept. 12. 15:26
 23/32 anonim ***** válasza:
En csak átlagos külsejű nő vagyok, de az biztos, hogyha így beszélsz, így gondolkodsz, akkor sem ismerkednék vele, ha Te lennél a leghelyesebb srác az egész városban. Lehet, hogy itt nem a pénzzel lesz a gond...
2020. szept. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Ha te csak átlagos külsejű vagy, akkor nem ez a kérdés a te szférád.

A bombanő esetében azzal van a gond.

Amikor képes sörhasú dagadt disznóval is kefélni, helyes férfiak helyett, mert a disznónak pénze van, akkor miről beszélünk?

2020. szept. 12. 15:54
 25/32 anonim ***** válasza:
Én szép nő vagyok, kb ilyen 8-9-esnek szoktak átlagban mondani. A párom nem pénzes, van egészen nagy pocakja és alacsony is. Mégis szeretem, mert figyelmes, szépen beszél velem, meghallgat, igyekszik a kedvemben járni mindig, egy angyal, de komolyan. Nem cserélném le egy helyesebb vagy gazdagabb pasira, aki csúnyán beszél velem, aki miatt szégyenkeznem kell stb stb... remélem érthető
2020. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Dá.
2020. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%
Megnézném hogy hogy vagy te 8-9 es amikor ennyire leadod.
2020. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ha meg azok vannak akkor meg valami másban nagyon jó és nem adod le vagy leadod.
2020. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
25-ösnek elsőre ne higyjél semmiféleképp.Lehet csak valami dezinformátor.
2020. szept. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, ha neked csak a külső számít, nem szép dolog a másikat megszólni azért, mert neki meg csak más számít.
2020. szept. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!