Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 évesen hányadik randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen hányadik randin mondjam el a lánynak, hogy még nem volt barátnőm? Holnap következik a 2. randi. Nem akarom, hogy ő is lerázzon emiatt, nagyon fájna. Legszívesebben nem mondanám el addig, amíg már egy éve járunk. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 12. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
De ez valószínűleg úgy is kiderül és minél később derül ki,pláne ha az ellenkezőjét állítod, annál gázabb lesz.
2020. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor mondd el, ha rákérdez. Ezen kívül nagyon figyelj arra, AHOGY mondod. Vagyis, ne félénken mondd, ne magyarázkodj, hanem kb. semlegesen mondd, mintha a munkahelyedet mondanád. "XY cégnél dolgozom". -"Tényleg?!" "Igen, tényleg :)"

Laza mosollyal a végén. A lány a Te hozzáállásod alapján fogja ezt a tényt, hogy nem volt még barátnőd negatívumnak vagy pozitívumnak vagy semlegesnek felfogni.

2020. szept. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%

Szűz vagy? Azt szerintem nehéz lesz eltitkolni.

Amúgy az én partneremnek se volt barátnője előttem, pedig 27 volt, amikor megismerkedtünk. De szexuálisan tapasztaltabb volt nálam, volt egy féléves szexkapcsolata és néhány kaland, nem nagyon részletezte. Előttem 1,5 évvel nem feküdt le senkivel. Én örültem neki, hogy én vagyok az első, akit bemutat otthon és cseppet sem zavart, hogy én vagyok az első barátnő. Ha szűz lett volna, lehet hogy furán néztem volna rá. Nem tudom, mert én is későn kezdtem az ipart, konzervatívabban gondolkoztam az átlagnál.

2020. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
El lehet titkolni, más kérdés, hogy én miért nem bírtam, utólag muszáj volt elmondanom.
2020. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, miért kell az első randik egyikén azonnal a múltról érdeklődni.

Ha a lány rákérdez, mondd meg az igazat (én így tennék), aztán nyomban fűzd hozzá, hogy rád-e kíváncsi, hogy milyen ember vagy, a múltadra. A múltról bárki füllenthet. Ezt is jegyezd meg neki és biztosítsad őt afelől, hogy tetszik neked és szeretnéd, ha járnátok együtt.

Ffi.

2020. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem kötelező elmondani.Meg most mit kezdene vele amugy is?Vagy otthagy vagy ottmarad.Valószinüleg ha később derül ki ugyanez lenne.
2020. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
5 ös jót irt.ha rád kiváncsi akkor ugyse érdekli.még az is lehet hogy hozzá se kell tenni amit irt.mert kicsit ilyen nagyobbat mondoknak tünhet. meg mintha próbálnál nyomatni valamit és lehet visszafele sülhet el ez az önbizalom vagy mi hogy ha nem tetszik akkor kereshet mást.nem biztos hogy érdemes hangsulyozni.alapból ha rád kiváncsi felesleges infó ha meg nem akkor is.rákérdez elmondod és nem teszel hozzá semmit de ha rád kiváncsi akkor nem fogja érdekelni
2020. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
pl hogy ha rád kiváncsi.....(ezt nem teszed hozzá)
2020. szept. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

#3 azt ugye vágod hogy a férfiaknak nincs szűzhártyájuk?


De ha a kérdés a horoszkópról szól, akkor nem szóltam, azt bizony tényleg nehéz eltitkolni. :)

2020. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

9-es, sejtettem. De azért szerintem elég furán néznék a pasira, ha első együttlétkor ott malmozna, hogy vajon most melyik lyukba kell betenni.

Jó, tudom, túlzás, de van ilyen, először fogalmuk se lehet róla, milyen szögből, milyen erővel érdemes benyomni. Ha nem jól tágít, lehet hogy be se megy neki és azt hiszi, hogy nem is fog beférni. Azért ezer ilyen lehet, amiből a csaj azonnal leveszi, hogy nem túl tapasztalt az illető.

2020. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!