Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-fiúk! Ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-fiúk! Ha megtetszik nektek valaki, ti is úgy érzitek, hogy legszívesebben már aznap "kapcsolatban" lennétek?

Figyelt kérdés

23 vagyok, ha nem volt barátnőm, de szerettem volna, mindig tettem érte, mert tudtam, hogy maguktól nem fognak házhoz jönni. Ez teljesen természetes. De amikor megtetszik nekem egy lány fényképről, legyen ez társkeresőről vagy facebookon, akkor mindig szépen ráírok a lányra, vagy fogalmazok neki 1 rövid levelet. Amikor beszélgetünk, és egyértelmű jelek árulkodnak arról, hogy a lánynak nem vagyok közömbös, és már-már jól érezzük magunkat, mindig olyankor az a bajom, hogy felesleges köröket futunk, és olykor áll az egész, nem történik napokig, hetekig semmi. Legszívesebben 2 óra msnezés után elhívnám randira, és első randi után raknám magamat "kapcsolatban"-ra. Néha, mikor nagyon megtetszik valaki, kicsit utána nézek a lány életének, hogy kikkel haverkodik, milyen oldalakon van fent, vagy ha csak társkeresőn láttam a képét, meg annyit tudok, hogy XY helyen lakik, előfordult, hogy már akkor tudtam a teljes nevét (mert megtaláltam iwiwen*) még mielőtt ráírtam volna társkeresőn.

(*az iwiwnek sokkal jobb a keresője, mint bármely más közösségi oldalnak: fantasztikus, csupán lakhely+kor alapján megtalálható akit keresek, vagy ha nem tudom hány éves, de tudom hol tanul, és mi a keresztneve, akkor kidobja nekem az összes abba a suliba járó csajt, és meg is van.) Tehát lényeg, ami lényeg, hogy olyankor számomra felpörögnek az események, és nyilván nem írhatom a kiszemeltnek, hogy szia, én vagyok a Végzeted, és mindent tudok rólad. :D

Jelen pillanatban van barátnőm, de őt nem ezekkel a módszerekkel ismertem meg :) Fent leírtakhoz mit szóltok?



2012. szept. 22. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy miért nem mentél el nyomozónak :D Vicc nélkül, biztos sokan vannak így vele, mint te, nincs ezzel semmi baj.
2012. szept. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam csak akkor van ez az érzés, amikor már fülig szerelmes vagyok. Nem szeretek kapcsolatból kapcsolatba ugrálni, az egyedülálló állapot sem jelent számomra alacsonyabb lépcsőfokot, mint a párkapcsolati állapot.

Az események menete is jó úgy, ahogy van. Óvatos vagyok, viszonylag jól kell ismernem ahhoz az illetőt, hogy a páromnak nevezzem és hogy ő a párjának nevezhessen.

2012. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

volt 1 csaj akivel tavaly februárban ismerkedtem össze társkeresőn, és megmondta hogy a gimiben melyik osztályba jár...majd a teljes nevét, és küldött magáról egy képet.

-> kigoogléztem a sulit, megnéztem rajta az osztálynévsorokat, és nem abba az osztályba járt, amit írt, aztán egyed óra múlva iwiwen megkerestem azokat a csajokat, akik tényleg az osztálytársai, az eredmény nem lepett meg: másnak a képét töltötte fel a társkeresőre is, meg küldte el msnen nekem is. Innentől fogva 1 hétig folyékonyan mindenben hazudott, azt hazudta, hogy az apja cukorbeteg, ő meg asztmás, hogy a képeken látható pasi az unokatestvére, de már csak amiatt msneztem vele, mert elég jól hazudott, és kíváncsi voltam ki lehet ez a csaj :D

A végén poénból felhívtam azt a telefonszámot, amiről 1 hete sms-t írt nekem, és már csak vigyorogtam, amikor egy osztálytársa vette fel a telefont, aki TÖRTÉNETESEN A BARÁTNŐJE, és meghitt hangulatban pár percben részleteztem neki hogy milyen megbízható barátnője van :D Ohh...tönkretettem egy igazi barátságot? :( :DDXD

2012. szept. 22. 12:00
 4/10 A kérdező kommentje:
...azt kifelejtettem hogy az ő képeivel ismerkedett vadidegenekkel és a csaj a telefonban semmiről se tudott, és elég érdekesen elváltozott a hangja, amikor meghallotta, hogy a legjobb barátnője az ő személyazonosságával ismerkedik, mert a telefonbeszélgetés alatt visszakérdeztem, hogy asztmás-e és az apja cukorbeteg-e, és mind igaz volt :)
2012. szept. 22. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Besírok, mik vannak. :)


Vagy bolond a csaj, vagy elég furán próbált fiút szerezni a barátnőjének.

Ne bánd hogy leleplezted, bár a közreműködésed nélkül is kiderült volna hamar.

2012. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Félreérted....a csaj akiről írtam, egy undormány volt, egy dagadék, akinek semmi esélye se lett volna másokkal ismerkedni, mert a képek láttán senki se válaszolt volna neki vissza, ezért a csinos barátnőjének a képeivel megkerülte ezt az akadályt, és a jóég tudja hány helyes pasival meddig msnezgetett, eközben a csinos barátnője minderről végig semmit sem tudott. A telefonszámát meg onnan tudtam meg, mert neki feltehetőleg nem volt pénz a telóján, és (gondolom) azt hazudhatta a barátnőjének hogy az anyjának akar írni egy sms-t vagy tudomisén :D
2012. szept. 22. 12:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt meg onnan tudom, hogy dagadék, mert amikor a számot felhívtam, és megtudtam, hogy ez egy oszt. társáé, aki történetesen a barátnője, aki történetesen tényleg asztmás, és faterja cukorbeteg, és végül rákérdeztem hogy akkor kivel is msneztem 1 hétig valójában? - amikor elmondta, hogy egy 100 kilós nőstény vadkannal :D
2012. szept. 22. 12:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor is bolond. Hát nem jutott eszébe, hogy az ilyesmi mindjárt az első személyes találkozásnál kiderül?

És ha történetesen lesz olyan, akit nem a külseje, hanem a mondanivalója fog meg, szinte biztos hogy megharagszik a hazugságai miatt.

2012. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De remélem most már érted, miért nincs ingerenciám 2 óra netes beszélgetés után elköteleződni. :)
2012. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez már örök rejtély maradt, mert amint kiderült az első hazugság, egy percig sem éreztem azt, hogy ennek lesz folytatása. De lehet akkor is elküldte volna maga helyett is a barátnőjéét :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDD
2012. szept. 22. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!