Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy társat találva könnyebb az élet?

Figyelt kérdés
Szerintem a nők nem igazán nyitottak manapság mindenkire. Anélkül utasítgatnak vissza, hogy váltottunk volna pár mondatot. Szóval elképzelhető, hogy párban néhány dolgon lehetne spórolni, de az oda vezető út igencsak költséges és nehézkes. Illetve az is kérdéses bennem, hogy ilyen folyamatos válogatás mellett mennyire tud tartós lenni egy kapcsolat. Az élet nem csak a jó dolgokról szól, lehetnek nagyon rossz és szűkös időszakok később is. Olyankor is gyorsan lecserélnének másra?
2020. szept. 12. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szóval azért kellene csaj, mert akkor eloszlik a közös költség?
2020. szept. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ìgy egxik jobban motiválhatja a változásra a másikat.
2020. szept. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még szép, hogy nem nyitottak a nők mindenkire. Miért is kellene??

És ha valaki nem tetszik, akkor miért kellene vele tovàbb ismerkedni??

2020. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az. És nem a lakbér miatt, hanem mert van itt valaki, akiben tudom, hogy bármi van, megbízhatok. Aki a legnagyobb szarban is fogja a kezem, aki jön velem hullát ásni, bíztat, amiért évekig nem jön össze a baba, aztán fogja a kezem szülés közben és kicseréli a kakis pelust, ha olyan fáradt vagyok éjjel, hogy nem bírok felkelni. Megnevettet a legszomorúbb pillanatokban, szeret akkor is, ha hisztis vagyok vagy ha zsíros a hajam. Minden jobb vele. Minden!
2020. szept. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Nekem amikor volt valakim, mindig nehezebb volt. Nem pihenhettem annyit, csomót kellett kínlódnom, hogy folyamatosan jól nézzek ki (nagyon-nagyon rosszak az adottságaim), hogy értelmes, szórakoztató társaság legyek, színlelnem... Mintha minden nap egy óriási hegyet kellett volna megmásznom, annyi energiám ráment. Mondjuk én soha nem találtam olyat, aki tolerálta volna, hogy zsíros a hajam vagy enervált vagyok, pedig top pasasoknak a közelébe sem mentem...
2020. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!