Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak azt mondják, manapsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak azt mondják, manapság a nőknek könnyebb az élete, a nők pedig azt, hogy a férfiaké könnyebb. Mi az igazság?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre, hogy ez egy véget érni nem akaró háború a két nem között - a férfiak meg vannak róla győződve, hogy a nőknek könnyebb, a nők pedig kikérik ezt maguknak, és számtalan példán keresztül igyekeznek ezt megcáfolni.


A férfiak renszerint fel szokták hozni a nők párkeresésben jelentkező előnyeit(legalábbis a szexhez jutási előnyt), munkanélküliként, mamahotelben élve is nyugodtan ismerkedhetnek, a netes társkeresők nekik vannak kitalálva, fiatalon szinte külsőtől függetlenül borzasztó kapósak, aki pedig szépnek született, ügyesen helyezkedve könnyedén bebiztosíthatja magának a jólétet egész életére - persze ha megvan ehhez a gyomra. De még lehetne sorolni...


A nők erre azzal vágnak vissza, hogy a férfiaknál az öregedés sármosabbá tesz, ők 30 felett csak értékesebbek lesznek a társkeresési piacon, míg a nők értéke exponenciálisan csökken, a pasiknál nincs biológiai óra, 50 felett is lehetnek apák, félmeztelenül is kimehetnek az utcára és ezen senki sem botránkozik meg, nem kell tartaniuk attrocitásoktól a sötét, kihalt utcán, mert meg tudják védeni magukat, jobban keresnek, stb...


Mit gondoltok, pont kerülhet valaha is ennek a "harcnak" a végére? Nem gondoljátok, hogy mindkét nem élvezi az élet előnyeit és meg kell küzdenie a hátrányaival is? Szerintem itt is érvényes a mondás, hogy "A jóisten mindig X-re játszik". Hogy látjátok ezt?



2017. nov. 7. 18:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
A nőké könnyebb... Ha jól néznek ki, bármit elérhetnek, amit csak akarnak, sőt, nem is kell annyira jól sem kinézniük hozzá, a csúnya nők is találnak valami balekot, aki leáll velük.
2017. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

Semmiféle háború nincs.


Az emberek próbálnak élni egyedül vagy kettesben, többesben, kinek hogy sikerül.


Itt meg csak trollok fröcsiznek unalmukban 90%ban.

2017. nov. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%
És akkor azt hova kell tenni amikor a melóhelyen a kedves titkárnő bemegy a főnök irodajába és a főnök pusztán azért ad fizetésemelést a titkárcsajnak mert feszes szoknyát és kivágott blúzt visel?
2017. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
17%

A nőknek semmit sem kell tenniük egy párkapcsoltban/ért és ezt sok férfi nem tudja kezelni. Ezért meg is vannak csalva/el utasítva elég gyakran. Meg természetesen a nők igényeinek a férfiak 10-20%-a felel csak meg külsőre, ez sem segít a férfiaknak.


Én megtehetem, hogy csak a szép nők közül válogatok, illetve lehetőleg mindet választom egyszerre, ha lehet, de én top tier pasi vagyok. Szegény béták már nem ennyire szerencsések, ők alig kapnak nőt. Még azok is távolságtartóak velük akikkel egy szinten lennének.

2017. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
16%

Mutass nekem egy olyan nőt akit számtalan nő gyűlölne vagy férfi? -Nincs ilyen.-


Mutass nekem egy olyan férfit akit számtalan nő gyűlölne vagy férfi? -jelen-


A válasz egyértelmű.

2017. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
Egy csúnya nő is talál magának pasit, addig egy csúnya férfinek az esetek többségében magányosan, megalázva kell az életét leélnie... És ne jöjjön most senki se azzal, hogy a szingli létnek is meg vannak a maga örömei, aki ilyeneket beszél, annak kivánom, hogy töltsön el egy szent estét egyedül... Akkor dumáljon...
2017. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
#4 Te valami elképesztően magas szinten űzöd a trollkodást, de viccesek a válaszaid :D
2017. nov. 7. 18:15
 8/27 anonim ***** válasza:
27%
Ez igy hulyeseg. A pasi is oregszik ugyanugy, sot.... Jobban sem feltetlebul keres, ferfiakat is kirabolhatnak. Nincs semmilyen harc, csak a te fejedben.
2017. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%

A férfiaknak nehezebb megfektetni valakit, ezt szerintem el lehet ismerni.

..........és igazából ennyi. Emiatt vannak oda, hogy nehezebb az életük. Őszintén irigylem a problémáikat :D

N

2017. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%-os nőnek: Nincs feltétlen igazad, ha jól néz ki a férfi, akkor igenis könnyű neki nőket megfektetni, ha viszont csúnya a férfi, akkor valóban nehéz dolga van sajnos.
2017. nov. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!