Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ennek a törvényszerűségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a törvényszerűségnek is neve?

Figyelt kérdés
Amikor egyedülálló vagy észre se vesznek, amint lesz párod, hirtelen roppant érdekessé válsz és elkezdenek irogatni az emberek neked.
2020. szept. 12. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
És ez mióta törvényszerú?
2020. szept. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Egy kapcsolatban nyugodtabb vagy nem stresszelsz. Azok akik ki vannak éhezve azokon látszik is legtöbbször. Aki nem éhezik, az vonzóbb.
2020. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Velem is előfordult már. Nem tudom, minek lehet ezt tulajdonítani
2020. szept. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Murphy törvénye. Ha kell nincs egy szál se, ha nem kell egyből ott terem vagy öt. Egy gazdagnak is sokkal több az esélye, hogy még gazdagabb lesz, mint egy szegénynek hogy gadag lesz.
2020. szept. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, ahogy a baj is csőstül jön, vagy ahogy a halálesetek is borzalmasan össze tudnak gyűlni, így én is észrevettem, hogy vagy rajzanak körülöttem a pasik vagy észre se vesznek. És ezt arra se tudnám fogni, hogy mert más lett a kisugárzásom, mert olyan is volt, hogy amikor lett valakim, teljesen véletlenül találkoztam össze életem félbemaradt nagy Ő-jével...
2020. szept. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez egyáltalán nem törvényszerű, csak néhány ember bemagyarázza magának, mert erre akar figyelni.

Azt vettem észre, hogy akik ezt előadták, azoknál kapcsolat előtt és közben is pont ugyanannyi volt a jelentkező. Csak, amíg kapcsolat előtt voltak, kiszórták őket, kapcsolat alatt meg legyezgették a hiúságuk.

2020. szept. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól látja.
2020. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Nincs neve.


Ha van baratnőd akkor a többi nő szemében már nem vagy lúzer. Jó esélyel van pénzed és a farkad sem kicsi. Ebből leszűrjük .

2020. szept. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

"Pre-selection" -nek nevezik. Magyarul talán "előkiválasztás", bár nem tudom, van -e magyar megfelelője.


"What Is Preselection?

Preselection is a principle which dictates that women are more attracted to men that seem attractive to other women."

2020. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű,ha van valakid és boldog vagy vele,akkor a boldogságtól pozitívabb lesz a kisugárzásod. Egy boldog szerelmes ember a "fellegekben jár". Emberek 99%a pozitív párt akar.

Másik,az agyadon űlve nem tudod bebizonyítani,hogy jól tudsz autót vezetni,maximum elméletben. Ha látják a párod(nő) csokorral a kezében vidáman fogja a kezed, eleped érted,legtöbb nő azt gondolja őt is boldoggá tudnád tenni.

2020. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!