Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valaki szeret valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeret valakit, mindig szeret vele lenni, vagy ez nem törvényszerűség?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 3. 20:10
 1/6 anonim válasza:
Nem az, de általában így van. De egyedüllétre is szüksége van olykor az embernek. Kinek többre, kinek kevesebbre.
2015. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Ez szerintem szorosan kapcsolódik a szerelem érzéséhez, hogy vágysz a szeretett ember közelségére.

20l :)

2015. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, mindenkinek jó egy kis egyedüllét vagy a barátokkal lenni a barát/barátnő nélkül is
2015. ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ezt milyen arányban?
2015. ápr. 3. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
az arány teljesen személyfüggő
2015. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is van olyan hogy nincs kedvem a barátomhoz, ilyenkor általában túl fáradt vagyok kezelni, vagy csak valami olyat csinált amivel nincs kedvem foglalkozni de azért kicsit felbosszant. De átlagosan ha nincs velem, vele akarok lenni, ha velem van akkor van néha ez hogy nincs kedvem hozzá. Jó arányba többet akarunk vele lenni, de attól is függ hogy a kapcsolat melyik fázisában vagytok.
2015. ápr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!