Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25-33 éves nők! Ha egy férfive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-33 éves nők! Ha egy férfivel ismerkedtek és tudomásotokra jut, hogy elvált az számotokra mit sugall?

Figyelt kérdés

Második része a kérdésnek, hogy jobb már az elején elmondani, vagy majd később, ha már komolyodik a dolog?

Én amellett vagyok, hogy akár már pl társkereső profilon is legyen kint az őszinteség miatt.



2020. szept. 13. 20:58
A kérdező szavazást indított:
Semleges, nem kell foglalkozni a múlttal.
Pozitív, mert képes leköteleződni, csak valamiért peches volt az elsővel.
Negatív, biztos egy pancser, hogy nem sikerült a házassága.
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jobb hamarabb elmondani, főleg ha feljön ez a téma. 25 évesen meglepődnék ha valaki már elvált lenne, nem mondom hogy kizáró ok, de azért elég érdekesnek gondolnám. 30 körül már más a helyzet szerintem
2020. szept. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam bele a kérdésbe, hogy lassan 32 vagyok. Ilyenkorban már azért előfordul.
2020. szept. 13. 21:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy profilon meglepődnék, ha ezt olvasnám egy ilyen fiatalnál. Nekem azt sugallná, hogy hajlamos elhamarkodott döntéseket hozni és lehet inkább elkerülném.

Ha első randin derül ki és alapvetően szimpi a másik, a váló ok is érthető, akkor nincs bajom vele.

2020. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Én nem lepődnék meg egyáltalán. 25 vagyok, eddig 2x kérték meg a kezem. Egyszer 2, és egyszer 3,5 év után. Mindkettőnek nemet mondtam, de ha igent mondtam volna, akár már el is válhattam volna.

Szerintem, ha szerette a másikat, nem fél év után kérte meg a kezét, és tök érthető dolog miatt ért véget a házasságuk (tehát még dolgozni is akart volna rajta), akkor azt érezném, hogy rendben van a pasi.


Viszont ez nem pozitív vagy negatív dolog, mármint, hogy ahhoz képest nem jobb vagy rosszabb, mint akinek nem volt még házassága ilyen idős korára. Azt viszont, ha kijelenti, hogy többé nem akar házasodni, vagy legalább 5 évet együtt kell élnünk, ahhoz stb, az már negatív. Mert azt, hogy mikor házasodjunk meg, nem előre meghatározott célok teljesítésével kell elérni, hanem, amikor úgy érezzük, hogy együtt szeretnénk leélni az életünket, és ez nem változik x időn keresztül stb stb

2020. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Buta ember aki házasodik. Buta emberekkel nem foglalkozom.
2020. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit, de azért - ha majd ott tart a "dolog" - megkérdezném miért vált el. Ne hallgasd el, legyél mindig őszinte!
2020. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna őszintén. Nehezen fogadnám el, mert szeretnék én lenni a feleség, és nem második, vagy jelenlegi.
2020. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy elvált.
2020. szept. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ez számít, hogy elvált vagy nem vált el, hanem az őszinteség. Ha őszintén kiírod, nyilván nem fog olyan keresni, akit ez zavar.
2020. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nincs gyerek a kapcsolatból, akkor nem muszáj kiírni, hogy elvált, de azért a beszélgetésnél illik elmondani. Nekem pl. nem jelent amúgy semmit, csak azt, hogy annyira szerette, hogy megkérte a kezét, talán előbb, mint kellett volna. De ettől függetlenül is bármikor van esély, hogy megromoljon egy kapcsolat, lehet, hogy a nő hagyta el, szóval a leendő kapcsolattal szemben ez nem jelent semmit. (Ha többszörösen elvált, akkor viszont simán bolondnak nézem...XD)
2020. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!