Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a mentalitás ezen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a mentalitás ezen az oldalon, hogy aki 35 vagy inkább 40 felett van, az ne keressen társat, inkább haljon meg mert már öreg? Ugye itt állandóan megy oltogatás, hogy mit akar tőlem a 33 éves bácsi vagy néni, amikor én 23 vagyok...menjen temetőbe

Figyelt kérdés
Minthogyha lenne egy élet, ami 30 ig van, utána meg koporsó való vagy bújjon el, esetleg érje be 3 gyerekes, fogatlan, negyvenes korú 3 műszakos Ferivel, vagy Marival.
2020. szept. 7. 15:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Gyerekek látogatják az oldalt, illetve sok 30 feletti egyedülálló akik a korra fogják sikertelenségüket.
2020. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
9%
Miért nem úgy van? 40 felett már mindenki öreg.
2020. szept. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
81%
Mit vársz egy 15-23 közötti hozzászólótól ? Nekik tényleg öreg pl egy 35 éves már. Ez az élet rendje! Senki nem mondja hogy a 30 felettiek ne ismerkedjenek! Csak azt hogy ne a 20 évesekkel.
2020. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
48%

#3: Nem is az a gond, hogy 15-23 közötti, hanem hogy az IQ-ja is annyi. ;)

Mellesleg: miért ne ismerkedhetne egy 30 éves egy 20 évessel? Az azért még nem a világ.

2020. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
22%

Hiába pontozzátok le a kettest, igaza van.

Szokták mondani, 40 felett már a "B oldal" forog, és a számok is sokkal rosszabbak.

A nagy, érdemi dolgok addigra eldőlnek.

90 %-ban addigra eldőlt az is, milyen életed lett/lesz. Persze vannak kivételek, de nagy többség 40 felett már csak éldegél.

2020. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Ismerőseim 40 felett sorra módosítottak karriert.
2020. szept. 7. 15:48
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mentalitás nem csak ezen az oldalon tapasztalható, hanem mindenhol. Régi társadalmi örökségünk (sok vidéken nem is olyan rég az 50 feletti asszonyoknak már csak feketében illett járni), szép lassan kikopik.
2020. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
25%

"Ismerőseim 40 felett sorra módosítottak karriert."

Az enyéim meg sorra válnak sárkánnyá vagy alkoholistává.

2020. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó. Nem tudom ki az aki éldegél, én nem panaszkodom. Álmomban sem gondoltam volna hogy ennyi pasi közül válogathatok túl a negyvenen. Persze nem húszévesekre vágyom, de megvan a kör akik érdeklődnek.

Nem tudom te hány éves vagy, de az élet nem áll meg negyven felett, sőt. Ebben a korban már azt csinálhatsz amit akarsz. Mindegy hogy van gyereke vagy nincs, mindegy hogy fiatalabb v idősebb.

2020. szept. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
40%

9. Nem negatívnak használtam az éldegélést.

De a 4

2020. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!