Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ha vékony egy fiú az mennyire hátrány?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a többség az izmosakat szereti. De nekem sajnos elég vékony alkatom van, nehezen tudok erősödni.

Vannak lányok akik ezt el tudják fogadni?

Átlagos testű lány mellé passzol ilyen fiú?


Képet tudok küldeni!


2020. szept. 13. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Csak a csúnya és/vagy kövér nőknek jöhet be egy vékony férfi.
2020. szept. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Boc, de a picsogós, önbizalomhiányos nagyobb hátrány... Vékony pasiknak is van nője, a külső egy dolog, a kisugárzás, stílus, személyiség, kommunikáció a másik 80%-a a vonzalom kialakításának.
2020. szept. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sem csúnya, sem kövér nem vagyok, mégis vékony párom van. Mellé magas és genetikailag széles vállú.

Amikor összejöttünk, 188 cm-hez volt kb. 66 kiló, azóta felszedett 10-11 kilót, de még mindig vékony. Nekem tetszik.

2020. szept. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha vékony fiúként magas vagy, vagy jóképűbb, vagy menő, vicces, tökös, jó dumás akkor tetszhetsz lányoknak vékonyan is.
2020. szept. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

100%


Valami más tulajdonságban nagyon jónak kell lenni. Ha nagyon jó képű vagy az segít, vagy ha olyan magas, amit a férfiak többsége nem ér el, akkor tudsz könnyen szerezni hasonlóan magas csajokat, szerintem egyre többen vannak.

2020. szept. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetlen nőnek sem tetszenek a vékony férfiak. Legjobb a kigyúrt, és még elfogadható a mackós.
2020. szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kevesebb nőnek tetszik a vékony testalkat, így ilyen szempontból hátránnyal indulsz.


Mit értesz azalatt, hogy nehezen erősödsz? Ha először fejleszted izmaid sokáig tart, mert a szervezeted nem emlékezettből hozza létre az izmokat. Ugyanakkor van előnye, mivel ha évekre abbahagyod az edzést majd ismét nekikezdesz, nagyon gyorsan el tudod érni a korábbi erős állapotod. Ha zavar az alkatod és szeretnél tenni ellene, mindenképpen érdemes elkezdened edzeni.

2020. szept. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idővel mindenki hízik. 30 körül kezd el látszani. Még a legvékonyabb ismerősöm is szedett magára némi pocakot.
2020. szept. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!