Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok az mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mennyire hátrány hogyha egy srác eléggé vékony?

Figyelt kérdés
165cm magas vagyok és emellé 52kg szóval nem vagyok egy férfias alkat emiatt nemrég elkezdtem kondizni hogy legalább 10-15 kg-ot fel tudjak szedni magamra.A kérdés azért fogalmazódott meg bennem mert nemrég pont sikerült meghallani ahogy a lány osztáytársaim az osztályba járó fiúkról beszélgetnek amit pedig magamról hallottam az elég lelombozó volt.

2019. febr. 15. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Majd kialakul a kondi jó csak kitartóan és ne a lányok hanem magad miatt!

/N

2019. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha elmúltál 13 és 165 cm vagy, akkor inkább ez lesz a szűk keresztmetszet...
2019. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem hátrány viszont az igen h nagyon alacsony vagy
2019. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ne basztassátok már a magassága miatt.

Senki nem tehet arról, hogy milyen magas.

2019. febr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Volt egy ekkora fiú osztálytársam és gondolom ő is rosszul érezte magát a bőrében és 2 év alatt nagyon kigyúrta magát. Akkora karja lett mint másnak a combja. Hát, eléggé hülyén nézett ki izmosan, plusz ugye nem is volt magas.


Vigyázz hogy ne ess te is ilyen túlzásba, mert ő nagyon túllőtt a célon. Maximum 60-65 kilóig menj fel és ne akarj annyira kigyúrt lenni.

2019. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A vékonyság nem hátrány, sőt, kifejezetten előny. A kondizás viszont abszolút kizáró ok.
2019. febr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A te "magasságodhoz" a vékony, szikár, de izmos testalkat sokkal jobban áll, mint a kigyúrt, kondis. Inkább sportolj valamit, ússz, vagy mássz sziklát, attól sokkal szebb tested lesz, mint a felfújt kondimajomkodástól.
2019. febr. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, én 180 magas vagyok, mellé 60 kiló voltam, de olyan csaj zúgott belém, aki után minden második pasi megfordult az utcán. Azóta magamra szedtem tíz kilót, végre van mellizmom is (hurrá), bicepszem, férfiasabban nézek ki - most meg épp nincs barátnőm.

Két dolgot mondanék:

1. Azért sportolj, mert mozgás közben endorfin szabadul fel, javul a közérzeted, magabiztosabban mozogsz, határozottabb leszel. Hidd el, ez a kisugárzás ér annyit, mint tíz kiló izom.

2. A kondizással óvatosan, akik azért kezdenek el tömeget növelni, hogy "majd akkor becsajozok", na, általában ők végzik úgy, hogy izompólóban, dinnyecipelő kéztartással rajoskodnak végig az utcán, aztán nem veszik észre, az emberek összeröhögnek a hátuk mögött.

2019. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
165 cm alacsonyan lehet akármilyen testalkatod, a lányoknak nem fogsz kelleni.
2019. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be a vékony pasik.
2019. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!