Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nehezebben viselik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nehezebben viselik a visszautasítást? A csinos nők meg még nehezebben?

Figyelt kérdés
2020. szept. 14. 11:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Csinos nő vagyok, és utasítottak már el. Nem hinném, hogy olyan nehezen viseltem volna, mint azoknak a ronda, és mellé hitvány férgeknek a nagy része, akiket én utasítottam vissza megalázásmentesen (bocsi, nem vagy az esetem/nem tetszel; van párom - már amióta van), és mégis leqrváztak, lehordtak, némelyek pedig még öngyilkossággal való fenyegetéssel egybekötve könyörögtek randiért.


De ez csak az én tapasztalatom, lehet aztán másoknak meg más.

2020. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Egyéniség és személyfüggő, semmi köze a külső megjelenéshez. Pro: nincs hozzászokva, nem tudja kezelni a helyzetet, kontra: azonnal tud vígasztalódni mert tucatnyian állnak sorba a kegyeiért. Szóval nem a külsőtől függ.
2020. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Én elég csinos vagyok, a munkahelyemen a munkatársaim közül szinte mindnek bejövök, annak az egynek nem szerintem aki nekem kellene. Van ilyen, méltósággal viselem.
2020. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
#2 +1
2020. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
1.-nek! Tán te a 145. “pofont“ is olyan hidegvérrel fogadod mint a legelső egy-kettőt??? Náluk az a pohár már jóideje betelt szóval alapból nem helytálló a helyzeteteket összehasonlítani
2020. szept. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

# 5


Ne haragudj, de sz.arok rá. Nem vagyok köteles velük összejönni, megszánni őket, bunkó pedig nem voltam velük, megköszöntem a kezdeményezést, majd udvariasan elutasítottam őket. Innentől kizárólag őt minősíti, ha lehord mindenféle qrvának, a halálomat kívánja + zsarol, mint vmi pszichopata...

2020. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%

Nőként nem szoktam ajánlgatni magam férfiaknak, így nagyon nem ért visszautasítás a szó klasszikus értelmében. Olyan volt már többször, hogy aki tetszett, mással jött össze/másnak udvarolt vagy kiderült hogy van párja.

Ezek közül a van párja a legkisebb csalódás, mert ez azért hamar kiderül a másikról és akkor még nem kötődöm olyan szinten.

A mással jön össze nehezebb dolog. Alkati kérdés, hogy ki mennyire fogadja ezt el, meg az is egyénfüggő, hogy mennyire volt erős a vonzalom, vagy milyen körülmények voltak.

2020. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6%
6-os de gondolom azért nem cserélnél velük sorsot. Ezen hőzöngések elviselése szinte semmi az égiek által “kiosztott lapok” különbségének törlesztéséhez.
2020. szept. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

# 8


Mert azt hiszed, hogy nekem a legnagyobb gondom az életben az, hogy elviseljem ezeknek a selejteknek a hőzöngését? :D

Eléggé álomvilágban éltek. De rájuk is jellemző ez, csak a "szexpiaci érték", férfi-nő, férfitöbblet, társkeresés meg anyámkínja mentén tudnak értékelni mindent és mindenkit, meg csak a saját nyomoruk létezik az egész világon, másnak az életére, problémáira vakok. Éppen ezért, ha ugyanezzel a személyiséggel jobb külsejük lenne, akkor sem kellenének soha az életben, mert alkalmatlanok társnak. Mert itt nem a külsejük a gond. Ismerek csomó marháta nem jó külsejű, de rendes, normális beállítottságú férfit, és nekik előbb vagy utóbb van barátnőjük, bár lehet, nehezebben jön össze. Akinek SOHA nem jön össze, sok próbálkozás ellenére sem, ott súlyos gondok vannak. Legtöbbször emberileg.

Emberi szenny meg ne csodálkozzon, ha a hőzöngésére válaszul akkorát taposok az arcába jelképesen, amekkorát csak hatalmamban áll.

2020. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%
Egy csinos szép nő ugrik a következő ismerkedésre kb rögtön utána.,
2020. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!