Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csinos vonzó nők valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csinos vonzó nők valóban nem szoktak hozzá a visszautasításhoz?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy csinos nőnek mondott vonzó nővel. Valóban nem volt csúnya, szép vékony test, szép egyenes dús haj, szolid szép smink stb. Valóban ilyen szebb lány volt mint az átlag akik az utcán sétálnak. Viszont borzasztóan a magasan járt, elég beképzelt volt, olyan igazi királykisasszony típus, ez engem nagyon idegesített így egyik randin megmondtam kulturáltan hogy csinos vagy de úgy érzem nem egymást keressük.

Hát erre teljesen kakadt, hogy nem vagyok normális, más férfi két kezét összetenné és hogy meleg vagyok vagy mi, meg hogy őt nem nagyon utasították vissza és hogy soha nem fogok ilyen nőt találni stb......


2019. aug. 6. 07:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

2 válaszom van: A, Igen, de B, vegyük figyelembe, hogy a nők választanak.

A, Én már utasítottam vissza egy ok miatt szép nőt, csak nézett/nézett a környezetem...;

B, Volt már úgy, hogy nem reagáltam egy szép nő hívójelzésére. Illetve volt, hogy a szép nő elutasítóan viselkedett a közeledésemre.

2019. aug. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Valóban, sőt még a csúnya nők sem, ráadásul borzasztóan beképzeltek is a legtöbben.
2019. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon jól tetted. "Soha többet nem fogsz ilyen nőt találni" Arcába is nevettem volna. Egy szép lélek többet ér mint egy jó test, és neki az első nincs meg.

Én is nő vagyok és csinos, vannak jelentkezők, de sose mondanék ilyet.

2019. aug. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
#2: De, a csúnya nők igen... Nem tudom, honnan veszitek ezt a hülyeséget...
2019. aug. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

A csinos nőket szexre sosem utasítják vissza. Kapcsolatra viszont őket is szokták, ha egyszer nem illenek össze.


Amúgy a férfiak között még a csúnyák is ilyen alpári módon szoktak reagálni a visszautasításra, elküldenek az anyámba, meg “nemis vagy olyan szép”, hát szerencsére a jóképű párom nem így gondolja :D

2019. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy a férfiak között még a csúnyák is ilyen alpári módon szoktak reagálni a visszautasításra, elküldenek az anyámba, meg “nemis vagy olyan szép”, hát szerencsére a jóképű párom nem így gondolja :D"


Igen, mert úgy fogják fel, hogy őket utasítod vissza. Ez helytelen; egyszerűen a kettőtök nem passzol, ettől a másik még nem kevésbé értékes.

2019. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ez a nő ha kevésbé szép lenne is ilyen rosszul viselné a visszautasítást. Amit valljuk be, senki nem él meg jól. Van aki elszomorodik, padlót fog, van akiből dühkitörést vált ki,hogy nem kell.Ő ilyen.

És ebben a helyzetben kimondunk olyat is amit nem törvényszerű,hogy átgondolva megtennénk.


A vélemény: senki nem szokott hozzá a visszautasításhoz, az már más kérdés,hogy ki hogy reagál rá.Ő így. De jól tetted,hogy kimondtad és ilyenformán, hiszen nem volt sértő, és ha valóban nem működik kettőtök között ezt a lépést meg kellett tenned.


Gondolom Neki bejöttél, ezért még nehezebben viselte azt,hogy ez nem kölcsönös.

2019. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A jó nőket (átlagon felüli külső és belső tulajdonságok) valóban nem nagyon szokták visszautasítani, sőt. Ha az lett volna, te se tetted volna. Viszont ahogy itt valaki írta, a külsőre vonzó, de belsőre, személyiségre, intellektusra taszító nők elég sok ilyennel találkozhatnak. A külsőre átlagos, vagy rosszabb nők meg pláne.
2019. aug. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

"2: De, a csúnya nők igen... Nem tudom, honnan veszitek ezt a hülyeséget..."

Na jó, azok a csúnya nők, akik a saját csúnyaságuk ellenére csak 10/10-es pasikkal állnak szóba, lehet, hogy valóban sok visszautasításban részesülnek.

2019. aug. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Azok is, akik nem csak 10/10-es pasikkal állnak szóba... Attól még ő csúnya marad. Van egy fiú, aki miatt évek óta szenvedek, és sokan mondják, hogy én szebb lány vagyok, mint amennyire ő helyes fiú, és mégis csak rosszat kaptam tőle. Ezt lányok mondták, mielőtt belekötnél. És egyébként nekem se tetszik külsőleg, sőt, szinte az összes fiú, akitől valaha is akartam volna valamit, egyik se a külsőjével fogott meg, csak kettő volt közöttük, akit kifejezetten helyesnek láttam (de még így sem 10/10-nek). Természetesen egyikükkel se lett semmi. Majd akkor nyilatkozz a csúnya nők nevében, ha voltál már csúnya nő.
2019. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!