Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minél kesőbb lesz az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél kesőbb lesz az embernek első barátnője, úgy csökken az esélye annak is hogy kinézetre bejöjjön a lány?

Figyelt kérdés

Vannak olyan lánytípusok akik nagyon taszítanak. Viselkedsére, kinézetre egyaránt gondolok. Minél később lesz első barátnőm, és minél később lesz tapasztalatom úgy csökken az esélye hogy nekem tetsző lányt találjak?

Kicsit válogatós vagyok, mert én bármilyen lányt nem tudnék elképzelni, főleg később feleségnek. Jó persze mindenkinek vannak hibái, sok dolgot tudok tolerálni, de vannak dolgok amit nem tudok elviselni. (pl, fontoskodó, feltünési mániás, sokatbeszélő...kinézetre meg a szemüveges, maradi kinézetű, rövidhajú, göndörhajú, elhított, vagy magas-vékony alkatú... )

Legjobban az átlagos alkatú, hosszú egyenes, sötéthajű. Viselkedésre szolid, félénk, de előttem nyitott, cuki lányok tetszenek.


2020. szept. 14. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Én 28 éves vagyok, még nem volt barátnőm, de akkor sem vagyok hajlandó olyan lánnyal járni, akinek az arca nem tetszik nekem. Nem fogok átlagos vagy átlag alatti nővel megelégedni. Olyat szeretnék, akit szépnek látok.
2020. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy! Én nagyon későn kezdtem (gimis problémák miatt) és azóta csak olyan barátnőim voltak, akik nekem nagyon bejöttek. Gyönyörű, csupa-szív emberek.
2020. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Előbb tanulj meg csajozni, utána válogass.
2020. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Én meg nem fogok egy 28 éves, vagy a fölötti férfivel járni, akinek még soha nem volt kapcsolata, amatőr az ilyenben, nem szeretnék senkinek a tanítónénije lenni. A párkapcsolat szerintem hozzá tartozik a szocializálódáshoz, amit nagyjából 15-22 között megtapasztal az ember. Ez olyan, mintha kimaradna az életedből az óvoda, ott akkor elég nagy törés alakulna ki a normál szocializálódásban.

25/N

2020. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

4-es.


Akkor te nem fogsz. Bőven vannak olyan lányok 20 és 27 év között, akik normálisak és ellenben veled, nem néznek totál nyomoréknak egy olyan 28 éves férfit, akinek még nem volt barátnője. Egy ilyen férfinek is kell barátnőt találnia, nem? Mi lenne, ha minden nő úgy állna ehhez, mint te? Sokáig egy vékony 61 kilós srác voltam és nem volt önbizalmam a csajozáshoz, ennyi. Életemben csak párszor szexeltem, ezt is bevallom, most már ezen is röhöghetsz.


A fentiektől függetlenül én is választhatok olyan lányt, aki tetszik nekem, nem? Vagy én nem érdemlem meg? Te járnál olyan pasival, aki neked nem tetszik?

2020. szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

5/5, egyáltalán nem azt írtam, hogy gyere össze mindenféle emberrel, aki neked nem tetszik. Csak annyit mondtam, hogy a normális szocializálódáshoz hozzá tartozik a párkapcsolat fiatalabb korban és nem hiszem, hogy valaki lehet annyira válogatós, hogy bő 10 év alatt egyszer sem talált számára megfelelő partnert.

Szerintem a nők több, mint fele hasonlóan gondolkozik, mint én, sajnos ez a csúf igazság. Csak a saját véleményemet írtam le, azt gondoltam ez az oldal arra való. Majd akinek nincs problémája ezzel, az majd leírja a saját véleményét és simogatja a lelkét a kérdezőnek.

2020. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokáig nem volt önbizalmam ahhoz, hogy udvaroljak lányoknak. Nem vagyok csúnya, de nem ment. Ahogy írtam, vékony is voltam, 61 kiló, nem nagyon jött rám fel semmi súly.


Nem voltam soha válogatós, nem az volt a baj, hanem az önbizalomhiányom.


Lehetséges, hogy a 25 éves nők jóval több, mint fele nem járna egy ilyennel mint én, akinek 28 évesen még nem volt barátnője. Én olyanra várok, aki nem ráz le emiatt, miután ezt megtudja.

2020. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!