Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan fiú akinek barátai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan fiú akinek barátai sincsenek az reménykedhet barátnőbe?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó az ismerkedésben, nem vagyok közvetlen, meg nem is járok sehova.

Tudom hogy akik társaságiak azoknak magától jön a párkapcsolat, de nekem nem ilyen egyszerű. Neten rengeteget próbálkoztam eredménytelenül.

Nem tudom miért kaptam az élettől ezt a büntetést, mert én nagyon szeretnék kesőbb családot is.


2020. szept. 14. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Reménykedni mindig lehet, de ha nem teszel érte akkor nem lesz.
2020. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Volt egy szép, de nagyon introvertált csoporttársnőm, senkivel nem barátkozott. Volt élettársa, aki dettó ilyen volt. Azt nem tudom csak elképzelni, hogyan találtak egymásra. Kb senkivel nem társalgott a nő éveken keresztül. A férfi is ilyen volt. Tehát van remény.
2020. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem értettem, hogy minek barát a csajozáshoz? Lefogják neked? Vagy ők dugják meg helyetted?
2020. szept. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán, én ezt tapasztalom.
2020. szept. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az eredményekben nem reménykedni kell, hanem tenni értük. akik csak síránkoznak, hogy ez se megy, az se jó és mindenre mentségeket találnak megoldások helyett, azok pont ezért nem érnek el sikereket: mert beletörődnek a sikerek hiányába, ahelyett, hogy tennének a sikerek elérése érdekében.


"Nem vagyok jó az ismerkedésben, nem vagyok közvetlen, meg nem is járok sehova."


szuper, akkor a problémáid okát már ismered, elkezdhetsz tenni érte, hogy változtass a helyzeteden.


"Tudom hogy akik társaságiak azoknak magától jön a párkapcsolat"


nem tudod, csak hiszed, hogy így van.


ráadásul tévedsz is, mert nekik sem magától jön, hanem tesznek érte, hogy jöjjön.


pl. elmennek proogramokra, társasági életet élnek, aktívak a társaságban, beszélgetnek, kezdedményezik a társalgást, részt vesznek benne, meg ilyenek.

elég sok kezdedményezés, aktivitás és részvétel ahhoz, hogy ne "csak úgy megtöténjen velük".


"de nekem nem ilyen egyszerű"


neked sokkal egyszerűbb, ha csak elfogadod, hogy nem megy, mert akkor semmit sem kell tenned és már igazoltad is, hogy nem megy.


ha változtatni akarsz, az tényleg nem egyszerű. de ha kitartóan (pláne még jól is) csinálod, akkor előbb-utóbb sikerülhet. ne add fel!


"Neten rengeteget próbálkoztam eredménytelenül."


ebből csak annyi következik, hogy nem jártál sikerrel. azt nem tudjuk, hogy jó helyen, jó módon, stb. próbálkoztál-e.


Edisonnak állítólag csak ezredikre sikerült megcsinálnia a villanykörtét, de ő csak annyit konstatált minden kudarcnál, hogy "így sem sikerül, máshoogyan kell csinálni". ha feladta volna az ezredik előtt, akkor nem járt volna sikerrel. talán még azt is konstatálta volna, hogy az általa kitalált villanykörtét nem is lehet megcsinálni. viszont mivel nem adta fel és mindig módszeresen egy kicsit máshogyan próbálkozott, egy idő után sikerült neki és végül megtalálta, hogyan lehet elérni, amit akart.


persze az emberek mind másmilyenek, szóval itt mindjárt több ismeretlennel is meg kell küzdened. mert ami az egyik emberrel nem működik, a másikkal még működhet.


"Nem tudom miért kaptam az élettől ezt a büntetést"


azért kaptad, hogy megküzdj vele!


vannak, akik látás, hallás, vagy épp végtagok nélkül élnek és mégis megtanulják leküzdeni a hátrányaikat.


olvasd el Ryan Holiday: Az akadály maga az út című könyvét!


"mert én nagyon szeretnék kesőbb családot is."


akkor ez a cél lebegjen a szemed előtt, miközben dolgozol rajta, hogy fejleszd, vagy megszerezd a szükséges képességeket, hogy el tudd érni!

2020. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!