Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 23 évesen sem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 23 évesen sem volt még barátnőm akkor már ne is reménykedjek abba hol lesz valaha?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy nem vagyok jó az ismerkedésben, nem járok társaságba. Neten sok lánnyal ismerkedtem már, de élőben eddig csak 1 lánnyal tudtam igazán ismerkedni, vele úgy tűnt lesz valami, de szerintem nem lesz belőle semmi, sajnos.

Szeretnék barátnőt, meg később persze feleséget is. De szerintem nekem sosem lesz senkim, ha eddig sem tudtam összehozni semmit.


2019. nov. 29. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nem reménykedni kell, hanem cselekedni. Most még nem olyan gáz a helyzet, de 33 évesen már az lesz.
2019. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne itt kinlodj,cselekedj és lesz!
2019. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
nézzél YT-n olyan videókat hogy hogyan legyél alpfahím, járj kondiba, legyél ápolt, olvass könyveket hogy legyen szókincsed, és nem kell buliba menni ahhoz hogy megismerkedj valakivel.. sétálsz az utcán és ha megtetszik egy lány szólítsd le de tényleg... maximum elutasít, és? még ugysem ismerted :D ráadásul ha megtanulod elviselni a visszautasítást akkor is könnyebb lesz.. sok szerencsét!
2019. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sose tudhatod mit hoz a jövő.

Ne arra fókuszálj, hogy legyen barátnőd, hanem arra, hogy éld az életed. Ahogy neked tetszik.

Ha most lenne hirtelen egy csajod, az sem oldana meg semmit. Nem változna jelentősen az életed, ezt elhiheted. Ha nem magadért csinálod azt amit csinálsz akkor semmire sem jutsz. Először magadat rakd rendbe

2019. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nettó hülyeség! Lesz,szed össze a bátorságod,nézél ki egy nőt akiről nem az jön le,hogy csak a pénzre megy és minden ujjára van 3 férfi,menj oda hozzá,vagy írj rá facen nyiltan,ha nem jönne se dőlt össze a világ,van másik! :)

Nem kell csak bátorság egy kis mákszemnyi

26/N

2019. nov. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"nézzél YT-n olyan videókat hogy hogyan legyél alpfahím"


ezen jót nevettem, aki téged választ, meg is érdemli!


Amúgy meg nézd a jó oldalát, nincs veszekedés!

2019. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!