Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális dolog, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog, hogy egy felnőtt férfi azért nem ismerkedik a nőkkel, mert a szüleivel lakik?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Normális mivel a nőket nem érdeklik azok a férfiak akik a szüleikkel élnek.
2020. szept. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Normális, valószínűleg nem akar örökké velük élni, csak itt jött ki egyelőre. Én nő vagyok, de nem igazán akarok úgy ismerkedni, hogy a szüleim számon tartsák, mikor-hol éjszakázom.
2020. szept. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
A lelke mélyén vágyik a szexre, csak attól tart, hogy minden nő el fogja utasítani a helyzete miatt, prostikhoz járni pedig nem szeretne.
2020. szept. 15. 15:14
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valóban sokan el fogják utasítani...max szex lehetséges, ha a csajhoz mennek fel esetleg ha ő esetleg egyedül él.
2020. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális. 23 éves koromig a szüleimnél laktam mégis bőven randiztam, ismerkedtem lányokkal. Ez nem tartott vissza - nyilvánvalóan nem hazahordtam őket hogy "anyu, apu megjöttem a ma esti csajommal". Nem a lakás ad önbizalmat, hanem a személyiség.
2020. szept. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
5- Hát azért több önbizalma lenne az embernek ha mondhatnád, hogy egyedül laksz nincs otthon senki :) Ad önbizalmat! Mint ha ki kellene találnod valami kifogást, hogy épp felújítanak nálad :D
2020. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
hány éves felnőtt férfiről van szó? és miért él otthon?
2020. szept. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha a szüleivel v. főleg ha az anyjával lakik, akkor annyira átvette már az anyja elvárásait egy nővel kapcsolatban, hogy nehezen talál olyat, de ha találna is, az anyjának az sem lenne megfelelő. Az ilyen emberek, akiket így terrorizál az anyjuk, (észre sem veszi az illető, csak lelkileg), azok akkor szabadulnak fel, amikor a szülő meghal.
2020. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
2: Attól, hogy a szüleiddel laksz, miért tartanák számon, hogy merre jártál? Ez butaság.
2020. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy 10-ből 7 30 körüli haverom szüleivel lakik. Szinglik legtöbben, de elég nagy sz_rban lenne az ország, ha kb. emiatt az átlag férfi egyedül lenne.
2020. szept. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!