Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha azt érzem nem tudok mit beszélni egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Neten van egy lány akivel ismerkedem. De néha azt érzem nem tudom mit kérdezzek. Én is és ő is zárkózott.

Mi lesz ha előben találkozunk és nem tudunk miről beszélni? Már most félek ettől. Én vagyok a fiú nekem kéne vinni a témát, de nem vagyok jó ebben. Izgulok is mert nem volt barátnőm.


2020. szept. 15. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Élőben kell találkozni, a net nem beszélgetésre való. Nem lehet neten normálisan ismerkedni
2020. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk olyan dolgokra kérdezz rá, ami tenyleg érdekel. Vagy olyan témát hozz fel. Gondolom vannak témák, amikről szívesen olvasol, vagy hobbik.
2020. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerű, azt kell írni a nőknek amire vágysz.
2020. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem normális, valószínűleg nincs sok közös bennetek. Szerintem felejtős.
2020. szept. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tipp: előre készülj fel mit fogsz kérdezni, mi felől fogsz érdeklődni, keress közös pontokat ami mindkettőket érdekel és arról beszélgess, beszélj te hogy látod az adott dolgot. Ha csak sült halként ültök az tényleg nem túl jó. Add önmagadat - ez az ismerkedés lényege, megmutatni a másiknak milyen vagy s el lehessen dönteni passzoltok-e egymáshoz vagy sem.
2020. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nem egy érzés 😃

Nem tudsz beszélni, mert vagy még nem találtatok, vagy pedig tényleg nincs közös témátok.


Ez általában neten nehézkesebb. Jót fog tenni a találkozás. Szurkolok, hogy jól sikerüljön 😊


Nagyon egyszerű ez a helyzet ismerkedésnél. Akivel megvan a kémia, azzal nagyon gyorsan egymásra hangolódtok. Tipikusan, mikor szikrázik köztetek a levegő. Ha ez többedik találkozásra sincs meg, akkor nem hiszem, hogy lehetne belőle bálrmilyen komolyabb érzelem vagy kapcsolat, vagy akár csak barátság...

Szóval kell a személyes kontakt, mert a kémia csak ott derül ki. Teljesen más a kommunikáció is ilyenkor, hiszen közbejön a testbeszéd is, ami az átadott információ 70%-áért felel, jóval több, mint a hanggal átadott infó. Tulajdonképpen csak kb 12%-nyi információtartalma van a mondandódnak egy élőben történő beszélgetéskor. Még a hanglejtésben is több infó van.

Kell a találkozó, hogy kiderüljenek a dolgok 🙂

2020. szept. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!