Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet a nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a nőkkel normális dolgokról (pénz, kocsi, sport, stb. ) beszélni? Hogyan beszélgessek így bármelyik lánnyal, ha egyszer nem lehet semmilyen témát felhozni?

Figyelt kérdés
Általános igazságként tapasztaltam, hogy a nőkkel semmi normálisról és érdekesről nem lehet beszélni. Az olyan felettébb "fontos" dolgokról, mint a műkörmük, a hajuk meg a pénteki buli órákat el tudnak beszélni, de az olyan hétköznapi és érdeklődésre méltó témák, mint a politika, pénzügyek, autók, motorok, foci, Forma-1, számítógépes játékok, fegyverek, turizmus stb. nem jöhetnek szóba. Kérdem én, férfiként mi a búbánatról beszéljek velük, ha egyetlen emberi témát sem lehet felhozni nekik?
2016. ápr. 17. 15:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
dettó ugyan ez a mai nőknél téma az exük a családi problémák a barátnők stb stb semmi értelmes dologról nem lehet velük beszélgetni
2016. ápr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Na jó, de az, hogy te az ilyen férfias témákat tartod normális beszédtémának, szerintem gáz. Nem azért, de szerintem lehet megijednél, ha a fegyvereket elemezgetné neked egy bájos csinos nő, de mindegy.


Veletek se lehet legtöbbször vallásról, filozófiai dolgokról, irodalomról, nyelvekről beszélni. Pedig ezek normálisabb témák, mint a forma 1 és a foci.


Azokat a lányokat meg ki lehet szűrni, akik csak a műkörmükről és a hajukról tudnak beszélni, és ha látod, hogy ennyire felszínes egy nő, akkor valszeg te is az lehetsz, mert ez tipikusan a plázap.csák kedvenc témája.


De meg is érdemlitek egymást.

2016. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Beszélgetés helyett inkább arra kéne gyúrnod, hogy az egódat lecsökkentasd. Milyen alapon döntöd el te, hogy mi a normális másoknak vagy a világnak? Tudod minden embert más érdekel.
2016. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Azzal én vitatkoznék, hogy az "autók, motorok, foci, Forma-1, számítógépes játékok, fegyverek" az említésre méltó témák kategóriájába esne. Nem mindenkit érdekelnek ugyanazok a dolgok, mint téged. Ezek engem speciel hidegen hagynak. A politika első pár randin elég érzékeny téma (ahogy a vallás is), ott javasolt a kerülése, a pénzügyek meg, nőként tapasztaltam, akárhányszor felmerültek randijaim során, mindig két lehetőséggel zárultak: pénzéhes sznob p.csa vagyok, vagy a srác azon nyafogott, hogy ő mennyire csóró és mennyire nincs soha semmire pénze. Így ezt a témát is kerülni szoktam azóta :)

A turizmus rendben van, de azt nem tudom, mennyire használhatod a másik ember megismerésére és érdeklődésének felébresztésére. Félreértés ne essék, amiket te tipikus női témákat írtál, azok sem érdekelnek (műkörmöm nincs is), csak rávilágítottam, hogy nem feltétlenül a te érdeklődési köröd az etalon.

2016. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Én sajnos azt tapasztalom, hogy elvétve találkozok olyan férfival, akivel normálisan szót lehet váltani értelmes témákról, mint például a művészetek, politika, egészségügyi dolgok, vallás, pszichológia, elméleti fizika, könyvek stb., mert egyszerűen nincs meg hozzá az alapművéetségük vagy a tájékozottságuk.

Olyan sekélyesek ezek a férfiak, csak a fociról meg a kocsikról tudnak beszélni :/

2016. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

"mint például a művészetek, politika, egészségügyi dolgok, vallás, pszichológia, elméleti fizika, könyvek "


Utolsó, ezzel én is így vagyok férfiként... A nők 99%-át a politika, a társadalom, a világ nem érdekli, a pszichológia kimerül a kiskegyedben, a könyvek pedig fejős évában (na jó könyvből én meg a scifit is szeretem és az elméleti fizikához én sem értek, de ez még sosem okozott gondot egy nőnél sem :))

2016. ápr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Javaslom, inkább pasit keress, ha mindenáron csak a saját akaratodat és témáidat akarod a másikra erőltetni. Plusz részvétem a cicababák miatt, de láthatóan megérdemelted.
2016. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, talán nem a kikent-kifent pláza ribiknél kéne próbálkozni.


AMúgy meg le lehet szállni a magas lóról. A pasik jelentős része szintén sík hülye.

2016. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Mert a sport meg az autók meg a fegyverek hobbinak minősülnek és a nők többségét rohadtul nem érdekli ez. Te el tudsz beszélgetni az alapozó-fajtákról meg hajfestékekről?
2016. ápr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%
Btw, jobban belegondolva, én férfiként sem nagyon tudnék veled beszélgetni, mert a Forma1/foci csak említés szintjén érdekel, a számítógépes játékok kb évi fél órát jelentenek az életemben, a fegyverekről pedig csak azt tudom, hogy elöl durran, hátul rúg, bár egyszer voltam lőpályán az jó móka volt, de, hogy mit lehetne arról beszélgetni...
2016. ápr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!