Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy elvaras, hogy a ferfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvaras, hogy a ferfinek legyen sajat lakasa es kocsija??

Figyelt kérdés
Ha mar elvarjak, hogy vigyem a haztartast meg fozzek, akkor ezeket illene nyujtania egy ferfinek. Egy igazi ferfirol beszelek nyilvan.
2020. szept. 15. 23:11
1 2 3 4
 11/31 Ramos ökle ***** válasza:
85%
Esti troll. :D
2020. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de ha szar is lehetsz matekból, kicsit erőltesd meg magad és gondolkodj. Ma egy legszarabb panel lakás indul 20 millió forintnál. Egy valamivel átlag feletti, mondjuk havi nettó 400e ft-s fizuból, ha havi 200e Ft-t félrerak, akkor is kb 10 év összehozni egy panel árát, és az még csak egy panel, kocsit, stb nem számoltam. Amennyiben neked 40 évnél indul egy férfi nem gáz, egyébként meg sajnos a mai világban ha csak anyuci apuci nem gazdag, abszolút irreális elvárás.
2020. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%

Tudjátok mi a szép a "modern" kapcsolatokban? S hogy miért NEM jönnek létre? (vagy végződnek válással)

Mert mindenki csak az elvárásairól beszél. Rég megette a fene azt a kapcsolatot ami nem az érzéseken, szerelmen, megértésen, a másik kölcsönös elfogadásán, tiszteletén, szenvedélyen és tűzön alapszik hanem az elvárásoknak történő megfelelésen.

Ha szeretek valakit akkor lesz.rom tud-e főzni, meg háztartást vezetni, az érdekel szeretjük-e egymást. Mert ha igen akkor együtt legyőzünk bármilyen problémát. Ha meg lakás, kocsi alapján akar mérlegelni akkor keressen magának mást (egyébként van, de k.vára utálom ha valaki érzések helyett szponzornak néz és azzal kezd egy kapcsolatot hogy elvárásokat hangoztat).

2020. szept. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
59%

Őszintén szólva, huszonévestől nagy elvárás, 40-estől nem. Én megkerestem mindkettő árát, pontosan tudom, mennyi munka az egész és ennek megfelelően várom el. Ehhez képest a házimunka lófsz, pedig nyilván azt is csináltam mellette.


Jók ezek az elvárások, amíg valaki nem csupasz pinával beszél a semmibe úgy, hogy azt sem tudja, milyen egyáltalán egymillió forintot félretenni (vagy eljutni addig a bérig, ahol már könnyen megoldható).


Mielőtt beszólsz, nő vagyok.

2020. szept. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ezek megvannak, de társkeresőn mindig azt mondom, hogy egyikkel sem rendelkezek. Ezzel az érdeknők le vannak rázva. A normálisak érdeklődése fennmarad és szerencsére vannak ilyenek. Ez egy jó szűrő.
2020. szept. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
52%

#15 szerintem ez jó nagy öngól, mert ez pont nem aranyásó igèny, hanem normális. Így a teljesen normális nők is elkerülnek majd, mert életképtelennek tartanak.

Nekem nőként van lakásom, de ha a pasi közölné ismerkedèskor, hogy se autója, se lakása, ott lenne a beszélgetés vège. Nem kell kolonc, aki csak annyit ad hozzá a hétköznapokhoz, hogy beköltözik a lakásomba.

2020. szept. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Igen ha valakinek a 0-ról kell felépítenie mindent akkor igen, közel lehetetlen.
2020. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%
Csak az a némber várhatja el amelyiknek van saját lakása és saját kocsija. Ha valami nincstelen éhenkórász vagy csupaszseggű földönfutó várná el simán pofánröhögném.
2020. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szerinted mit dragabb megvenni? Lakast es kocsit vagy kaja+takaritono?
2020. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ha neked is van saját lakásod és kocsid, akkor nem.
2020. szept. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!