Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy elvaras, hogy a ferfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvaras, hogy a ferfinek legyen sajat lakasa es kocsija??

Figyelt kérdés
Ha mar elvarjak, hogy vigyem a haztartast meg fozzek, akkor ezeket illene nyujtania egy ferfinek. Egy igazi ferfirol beszelek nyilvan.
2020. szept. 15. 23:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen...mert az, hogy egy nő betudja kapcsolni a porszívót, mosógépet, meg odateszi a paprikás krumplit főni időben, pénzben, energiában egyenlő azzal, ha valaki lakást, autót vesz, hogyne!

Egy olyan nő aki szintén rendelkezik ezekkel a javakkal, az elvárhatja egy férfitól, hogy neki is meglegyenek ezek, de egy ilyen "még az árufeltöltésnél tartok, ott is sok mindent elbaltázok és anyáékkal lakok" féle lánykáknak azért ne legyenek már ilyen elvárásaik!

2020. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
A mai világban már igen, nagy elvárás.
2020. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ez végülis jogos. Mert ha ugyanannyi munka mellett ingyen házvezetőnő a nő, akkor a férfi meg legyen ingyen sofőr, és biztosítsa a házat.
2020. szept. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki várja el a főzést, takarítást, stb. 19 éves korom óta külön lakom a szüleimtől (előbb 8 évig albérlet, aztán lakás), ráadásul a szülővárosomtól messze és bőven megtanultam főzni, vasalni, mosni, takarítani, stb. Van lakásom, de kocsim nincs, mert nem szeretem, nem érdekelnek, de pénz lenne rá bőven. (Majd csak ha család lesz, akkor akarok.)


A legtöbb nő akikkel ismerkedem nálam kifejezetten sokkal bénábbak a rend tartásban, takarításban, főzésben, pedig ezeket én sem örömből csinálom és én sem vagyok egy nagy guru ezekben, csak megcsinálom, mert meg kell, hogy normálisan nézzen ki a lakás és legyen mit ennem.


29/F

2020. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
52%
Van hazam, kocsim, 10millas megtakaritasom, 2M+ fizum, puncik johettek:)
2020. szept. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
66%
Nem nagy, hanek felszínes, primitív, önismerethiányos.
2020. szept. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
16: Nem öngól, a tapasztalataim alapján, mert működik. Még így is én válogathatok a normális nők közül. Sokszor már az is elég ha elárulom mivel foglalkozok és abból már feltételezheti, hogy nem keresek rosszul, ez elég is. De aki akarja az tegye közszemlére ami vagyona van és csak olyanok fognak jönni, akiknek ez kell. Később majd ebből lesznek a gondok, veszekedések, alkudozások. Szerintem mindenkit szeressenek önmagáért és akkor később ha nehéz helyzetbe kerülnek, akkor is kitartanak egymás mellett.
2020. szept. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
25# lehetek a feleséged? 31/F
2020. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
#28 Nem vagyok buza.
2020. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Honnan tudod? Próbáltad már egyáltalán?
2020. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!