Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy elvaras, hogy a ferfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvaras, hogy a ferfinek legyen sajat lakasa es kocsija??

Figyelt kérdés
Ha mar elvarjak, hogy vigyem a haztartast meg fozzek, akkor ezeket illene nyujtania egy ferfinek. Egy igazi ferfirol beszelek nyilvan.
2020. szept. 15. 23:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

A mai világban szerintem az. Rettenetesen drágák lettek a házak és a lakások egyaránt. Még ha hitelre vesz valaki, az önerő rész is olyan magas összeg.

Sajnos nem mindenki milliomos. Nem mindenkinek tesznek alá a szülők lakást

2020. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány éves férfiról beszélünk? Mert egy bizonyos kor alatt még nembiztos, hogy ezeket biztosítani tudja. Viszont az a poén, hogy a napokban volt, olyan kérdés, amiben az illető hölgy arról érdeklődött, hogy mennyire probléma ha ő egyáltalán nem hajlandó főzni? Akkor nála meg talán nem is lehetnek ilyen kritériumok.
2020. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Eléggé nagy, tekintve az árakat, de a nőket sose érdekelték a gazdasági realitások.
2020. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem ettől fèrfi egy fèrfi, hogy biztosítja ezeket. Nyílván, ha elvárja, hogy a nőè legyen a háztartás, akkor jogos, hogy ezeket mondjuk biztosítsa.

Viszont èn úgy vagyok vele, hogy haladni kène a korral. A 21. Században vagyunk, már bőven dolgoznak a nők is, nem fér, hogy rájuk marad minden, a fèrfi is vegye ki a rèszèt. Ebből adódóan nő is járuljon hozzá az anyagi javak megteremtèsèhez.

2020. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért a férfiaktól elvárás? Mindkét nem dolgozik.

Másrészt mire fel várja el bárki is, hogy a másik egyedül vigye a háztarást?

2020. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
46%

Na akkor a nagy női felháborodásra a főzés elvárásával kapcsolatban:


Ne várja el ezt a nő, ha ő maga nem üti meg ezt a mércét.


Na, ezt is fel fogjátok pontozni nők? Vagy ilyenkor már nem érvényes a logika csak ha nektek kedvez? ;)

2020. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a kérdés egy újabb kérdést szül. Vagyis ha a nő elvárja, hogy a pasinak legyen lakása meg kocsija, akkor abba nem gondol bele, hogy ha szétmennek, akkor neki max a bútorok fele marad? Tehát lényegében mehet albérletbe. Tehát ilyen oldalról sem kellene ilyen kritériumot támasztani a pasik felé, persze jó dolog beülni a készbe, de nem csak az orrunkig kellene látni.
2020. szept. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem nagy elvárás. Mint ahoyg az sem, hogy én férfiként is eltudom vinni a háztartást és főzni, és ugyanúgy elvárhatom, hogy a nőnek is legyen háza, autója. Szerintem ezzel nincs semmi gond.
2020. szept. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van kocsim meg házam is, akkor viszont jogosan várhatom el a nőtől, hogy amiért beült a készbe, azért legyen mindig szép, és ne hízzon el?!
2020. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
86%
Férfiként viszem a háztartásokat és főzök magamnak. Nem látom az extra szolgáltatást ami megérné azt a 40 milliónyi tőkét amit elvarsz..:D
2020. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!