Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 évesen akinek még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen akinek még nincs tapasztalata ismerkedésben, veszett ügy?

Figyelt kérdés
Régen nagyon önbizalom hiányos voltam, el sem tudtam volna képzelni hogy barátnőm legyen. Mostmár úgy érzem képes lennék férfiként viselkedni. De a nagyon magabiztos, extrovertált lányokhoz kevésnek érzem magam még mindig. Igaz nem az ilyen lányok tetszenek hanem inkább a visszahúzódóbb, felénknek lányok. De lehetőségek és a tapasztalat hiányától nem látod sok reményt egy párra.
2020. szept. 16. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem veszett ügy, de a hozzáallásodon múlik az egész. Mivel nem vagy egy hollywood-i színész, ezért a lányok nem fognak bekopogni hozzád. Ha akarsz nőt fejleszd magad az élet több területén.
2020. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak lány barátaid? Ha vannak akkor az is sokat tud segíteni az ismerkedésben ha először minél többet beszélsz velük kötetlenül.
2020. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
nem
2020. szept. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1# Én se vagyok Hollywoodi színész, mégis volt barátnőm

Hiba a mátrixban :D


De egyébként igen, fejleszd magad, sokat számít

2020. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Ott már elindult az incel vonat, harmincig meg sem áll.
2020. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

#4


Az a baj, hogy ez a "fejleszd magad" szöveg sok esetben falra hányt borső.


Úgy gondolom, a lúzer srácok kb. 90%-a sosem lesz sikeres. Szegénységben, gondokkal telve fognak meghalni. Kb. 10% lesz az, aki tényleg oda teszi magát, és sokra viszi.

2020. szept. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
6# Igen, ezzel valóban leegyszerűsítettem a választ, akkor pontosítanék is: én ezt a fejleszd magad nem "puásan" értem, nem is anyagi sikerekre gondolok, hanem arra, hogy fejlesszen ki (a kérdező) egy egészséges önértékelést, ami szemmel láthatóan a nullán van. Nem összekeverendő az ego növeléssel! Miért érzi kevésnek magát egy lányhoz? Egyáltalán bárkihez? "El sem tudta képzelni, hogy legyen..." Na itt kezdődnek a bajok
2020. szept. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

23 eves vagy konyorgom..... nem 90..... iszonyat fiatal vagy. Nem tudom ki irogatja ki ezeket a kerdeseket, hogy 18-22-23 evesen el van kesve de most ezt mindegyikuknek irom 😅😅😅😅😅

Baromi fiatal vagy... semmivel nem vagy elkesve. Nem kell tapasztalat hozza, csak szedd rendbe magad (ha kell) kivul belul, eskezdj ismerkedni :)

2020. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Az öcsémnek 26 évesen lett először barátnője. Előtte még csak szórakozni sem járt, szóval nem ismerkedett. Igazi otthon ülős, gépezős kocka. A munkahelyén ismerkedett meg egy lánnyal, azóta is együtt vannak, van egy kisfiuk is.

Szóval még ne írd le a dolgot.

2020. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!