Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veszett ügy az egész?

Veszett ügy az egész?

Figyelt kérdés

Volt egy srác(20)eljutottunk odáig, hogy megbíztam benne, mindenről beszélgettünk, tehát remekül alakult minden. Kialakult egy jó kapcsolat, amit ő hangsúlyozott.


Mire tényleg minden nagyon jó lett, úgy érzem eltávolodott tőlem...


Volt, hogy közeledett felém, de elég furán, nem tudtam mire vélni. Tipikusan olyan srác, aki félénk, de a szája nagy.


A minap beszélgettünk. Azaz futólag találkoztunk. Sokat hülyült, többször kezdeményezte, mindig oda oda szólogatott nekem, valami hülyeséget. (persze aranyosan)


Aztán dumáltunk is, ide nem írnám le ide, hogy mit, sosem tudni ki olvassa. :) /privátban igen/


Én már nem közeledem felé, bár az elmúlt pár napban lehetőségem volt rá okkal, de alapjáraton már nem.


Rengeteget dolgozik ez tény, de...én már nem tudok mit csinálni.



2014. aug. 10. 08:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem tűnik annak, talán ő van jobban elbizonytalanodva.
2014. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!