Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderező nők, ti tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderező nők, ti tényleg simán megcsináljátok azt, hogy leráztok egy párkapcsolatot kereső férfit, akivel már 2 órája chateltek, ha match-eltek egy nála látványosan jóképűbbel, aki rátok ír és lehet, hogy titokban csak megdugna titeket?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Elég erős dolgokat megcsinálnak ott, jóformán mindent ami kitellik a személyiségükből ha nincsenek feszélyezve. Ez csak egy példa, mivel nem hús vér ember áll vele szemben ezért mint egy számítógépes játékot befejez és kezd egy újat.
2020. szept. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Két órát beszéltél vele, de már számonkéred. Amúgy meg legalább leráz. A férfiak ilyenkor mindkettőre nyomulnak és még újat is keresnek.
2020. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Két óra cset semmire nem kötelez, főleg számon nem kérhetsz semmit.

Te talán szóba sem állnál egy szexibb lánnyal, ha beszélgetni akar veled?

Ha szimpi vagy nem ráználak le, de mással is beszélnék.

A többiek kiiktatásának akkor van az ideje, ha komolyabbra fordul a dolog, jól alakulnak a randik.

Vagy úgy ggondolod, hogy két óra beszélgetés után máris el kell köteleződnie a csajnak egy soha nem látott ember felé?

2020. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

"Ha szimpi vagy nem ráználak le, de mással is beszélnék."


Erre voltam csak kíváncsi. Természetesen nem gond, ha mással is beszélgetsz.

2020. szept. 16. 12:27
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Már 2 órája? Már? :D 2 óra semmi, nincs alapja annak, hogy bármit elvárj tőle.
2020. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Szerintem van. Ha jobbra húzott, mert szimpatikus vagyok neki külsőre és 2 óra beszélgetés alapján még mindig szimpatikus vagyok neki, akkor ne rázzon már le azért, mert egy titokban pinavadász David Beckham klón ráírt és elkezdett vele beszélgetni.
2020. szept. 16. 12:30
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
Jaj, megint megérkeztünknoda, hogy amelyik pasi jól néz ki, az szemét puncivadász, aki meg nem, az kifinomult lelkivilágú. :D
2020. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Mi a franc az a match-elés? Ajj, öreg vagyok én már ezekhez. :(
2020. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Nyilván nem. Beszélgetnék vele is ugyanúgy, mint bármelyik másik kevésbé helyessel, addig amíg szimpatikus vagy értelmét látom. Mi értelme lenne rögtön lerázni, ha vele meg kb. 3 sor után kiderül, hogy semmi sem lesz. Ha szimpatikus beszélgetünk és remélhetőleg találkozunk. A személyes találkozóig senkit sem ráznék le, mert még akkor is kiderülhet, hogy még ha helyesebb is, kevésbé szimpatikus.


A lényeg, hogy nem a külső döntene.

2020. szept. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó, látom vannak normális nők is.
2020. szept. 16. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!