Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom nem akar velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom nem akar velem jönni, nélküle meg nem mehetek, akkor ebben az esetben elmehetek titokban?

Figyelt kérdés

Messze lakik tőlem a párom, es van egy szórakozó hely a közelemben, amit nagyon szeretek, de a párom sose akar jönni mert ő mindig "nagyon faradt".

Azt mondja nem mehetek el nélküle ilyen helyre, majd akkor megyünk, ha épp ndki is lesz kedve, de arra várhatok míg megőszülök. A barátnőm folyton csalogat hogy menjünk már menjünk már... Eddig 2x voltunk úgy hogy a párom azt hitte otthon alszok. Nagyon jó volt, akarok menni megint, de mar kezd lelkiismeretfurdalasom lenni, hogy titokban megyek,a párom azt hiszi alszok otthon. Szerintetek is ronda dolog ez? Nem akarok a 4 fal közt ülni 21 évesen minden hétvégén, de a páromat se akarom elhagyni.

Amúgy délután meg napközben ő is szeret eljarkalni,de az éjszakázást nem bírja, nekem viszont ez jelenti a kikapcsolódást. Engem nem igazán vonz a mozi, vacsi, kirándulás, meg ilyenek "gyerekes/öreges" program.

Szóval ha a tudta nélkül megyek az gáz?

Hazudni vegulis nem hazudok semmiben, csak nem mondom el hogy este nem voltam otthon.



2020. febr. 12. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Legyen már benned annyi, hogy nem aljasodsz le ennek a játszmának a szintjére... Minek kell titkolózni? Mi lesz, ha megtudja?

Otthagy? Ennyire meg akarod tartani ezt a szart? Vagy megver? Vagy hisztizik? Mi történik, ami miatt nem lenne egyszerűbb közölni a tényeket megszoksz vagy megszöksz alapon aztán lesz, ami lesz?


Állj elé, mondd meg neki, hogy te márpedig mész, mert menni szeretnél. Kész.

2020. febr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
A lehető legostobább megoldás, ha titokban mész. Most se bízik benned, de ha egyszer megtudja - és hidd el, semmi se marad titokban - akkor soha nem is fog. Ha a bizalmatlanság ellenére vele akarsz maradni, legalább ne legyél egy ekkora gyáva féreg és állj ki magadért, felnőtt ember vagy, nem szabályozhatja, hogy hová mész és hová nem, nem kell eltűrnöd a hisztijét a témában. Húzd meg a határaid, de marha gyorsan.
2020. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem baj, ha mész, csak ne csinálj hülyeséget! Múltkor én voltam így pedig már 28 vagyok. A páromnak nem volt kedve lenézni a közeli karaoke bárba, ezért úgy döntöttem lenézek egyedül. Közel van hozzánk. Be os mentem, telefonáltam neki, hogy tök jó a hangulat. Erre lejött és megittunk együtt egy sört. Aztán már láttam, hogy unja az ottlétet, ezért átmentünk egy helyi discoba, ahol teltház volt. Egész jól sült el az a szombat este. 🙂
2020. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Minek vagy vele? Teljesen mások vagytok, ez már most látszik.
2020. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Mi az, hogy nem enged el? Ez elfogadhatatlan. Erős eljőjele a bántalmazó kapcsolatnak. Beszéld meg vele, hogy márpedig te mostantól fogsz járni bulizni, ha szeretne jöhet ő is. Ha ezt nem fogadja el, szakíts. Nagyon egészségtelen most a kapcsolatod.

A tudta nélkül ne menjél, mert az hazugság és a bizalmat kockáztatja.

2020. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Azt ugye tudod, hogy egy egészséges kapcsolatban nem korlátozzák egymást a felek? Egyáltalán nem oké, hogy a barátod megszabja hová mehetsz és hová nem. Ahogy az sincs rendben, hogy hazudsz a barátodnak. Érdemes lenne átgondolni, miért vagytok ti még együtt.
2020. febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg neki nyíltan, hogy ha jön, ha nem, te ott lesze4l.
2020. febr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Gáz, mert hazudsz. És hidd el, le fogsz bukni. Utána szerinted mikor fog benned újra megbízni? Na látod. És igaza lesz. Ha ebben hazudsz neki, akkor simán lehet, hogy másban is.
2020. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyunk egyformák, de én baromi egyszerűen megoldanám:


"Béla! Elmúltam 18 és nem a gyámom vagy, elmegyek bulizni. Ha nem tetszik, akkor keress magadnak mást, aki eltűri, hogy terrorizáld!"

2020. febr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

felnott embernek nincs ilyen gyerekes gondolkodasa

te max az okiratodban vagy felnott, fejben csak egy tini...

2020. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!